انتخاب بهترین مبلمان اداری برای دفتر کار شما

انتخاب بهترین مبلمان اداری برای دفتر کار شما

نکاتی برای انتخاب بهترین مبلمان اداری

انتخاب بهترین محصولات اداری می تواند یک وظیفه باشد به خصوصی زمانی که شما به عنوان یک استارت آپ در حال توسعه کار جدیدتان هستید. اما مبلمان خوب برای بهینه سازی و بهره وری کارکنان شما ضروری است. یک فضای کاری مناسب برای کارکنان شما که مقدار قابل توجهی از روز خود را در دفتر خود صرف می کنند مهم است و تفکر برای ایجاد آن امری پیشرو است. در اینجا چند نکته برای کمک به شما در جریان این روند وجود دارد.انتخاب مبل اداری شرکت نه تنها  فلسفه شما نسبت به کار و کارکنان که حتی توجه شما نسبت به محیط زیست را نشان می‌دهد.

بیشتر بخوانید :میز مدیریت پایه استیل

 همچنین کیفیت و نوع مبلمان دفتری شما اثر مستقیم در نظر اولیه مشتری و حتی کارکنان شما خواهد داشتممکن است تمایلی به این اعتراف نداشته باشیم، ولی در واقع ما وقت زیادی را در اداره صرف می‌کنیم. بسیاری از ما از یک محیط اداری رنج می‌بریم که به خوبی طراحی نشده است. با این حال، یک فضای کاری موثر و مبلمان اداری هوشمندانه، همه تفاوت‌ها در بهره‌وری و کارایی کلی ما را ایجاد می‌کند.خواه شما یک فضای حرفه‌ای شرکت بزرگ یا یک دفتر خانگی کوچک را طراحی کنید، ملاحظات خاصی وجود دارد که باید در ذهن داشته باشید.


لیست نیازهایتان

اولین کاری که قبل از انتخاب مبلمان اداری باید انجام دهید عبارتست از فهرست تمام موارد مورد نیاز دفتر. این لیست باید تمام نیازهای اداری شما را از رایانه، لپ تاپ، صندلی اداری ، میز و ذخیره سازی فایل ها را داشته باشد. هنگامی که این کار انجام می شود، می توانید شروع به فکر کردن درباره انواع مبلمان اداری مورد نیاز در محل کار کنید. با توجه به کسب و کار شما، می توانید یک طرح برای پایه گذاری مبلمان اداری در شرکتتان را بیابید.

فهرستی از نیازهای اصلی خود را تهیه کنید. قبل از شروع به تفکر درباره اینکه چه مبلمانی مورد نیاز شما است، فهرست دقیق از نیازهای اصلی خود را بنویسید. این لیست شامل اقلامی است که باید برای دفتر خود داشته باشید مانند رایانه، فکس، چاپگر، تلفن، ذخیره‌سازی فایل و غیره


 مبلمان را بر اساس سبک شرکت خود انتخاب کنید

شما ممکن است یک میز کار فانتزی را برای اتاق خود و یا کابینت فایل های ذخیره سازی را در کنار آن تجسم کنید، اما آیا در فضای مورد نظر مناسب است؟ هنگام انتخاب مبلمان اداری شما باید در مورد سبک دفتر خود توجه لازم را داشته باشید. شما باید اطمینان حاصل کنید که فضای کافی در دفتر وجود دارد تا کارکنان بتوانند آزادانه حرکت کنند. 

هنگام ساخت لیست خود، در مورد راه‌هایی که می‌خواهید از دفتر استفاده کنید، فکر کنید. اگر یک هنرمند گرافیک هستید، ممکن است برای یک کامپیوتر و یک میز بزرگ‌تر یا فضای کاری برای آثار هنری خود نیاز به فضا داشته باشید. اگر شما یک مشاور هستید، ممکن است به فضای اضافی برای قفل کابینت فایل برای حفاظت از اسناد حساس و محل دیدار با مشتریان نیاز داشته باشید.


اولویت بندی راحتی است

شما و کارمندانتان حداکثر زمان در روز را در محل کارتان صرف می کنید. از این رو، هنگام انتخاب مبلمان اداری باید راحتی را در الویت قرار دهید. هنگام انتخاب مبلمان، جنبه های ارگونومی را در نظر بگیرید. چندین بار می توان یک قطعه مبلمان واقعا خوب به نظر برسد که می تواند راحت باشد. بعضی از صندلی های نامناسب و غیر ارگونومی می توانند باعث ایجاد درد در پشت، کمر و گردن شوند. با اطمینان می توانید مبلمان اداری مورد نظر را برای خود انتخاب کنید. مکان خود را انتخاب کنید. اگر در محیط شرکت هستید، موقعیت شغلی شما از پیش تعیین شده است، اما هنوز باید در مورد چگونگی استفاده بهتر از این فضا فکر کنید. در بیشتر موارد، میز باید با توجه به ورودی دفتر و استفاده از نور طبیعی در دسترس قرار گیرد. 

 

وقتی که صحبت از مبلمان اداری می‌شود، گزینه‌های زیادی وجود دارد؛ به ویژه مرکزی‌ترین بخش - میز اداری. در حالی که ممکن است به نظر برسد فقط یک مکان برای کار شما باشد، مبلمان اداری با کیفیت باید تکنولوژی خود را ادغام کرده و بهره‌وری را افزایش دهد. اجزای الکترونیکی خود را در ذهن داشته باشید. فراتر از رایانه و چاپگر خود، در مورد تلفن همراه، دوربین فیلمبرداری یا پخش کننده موسیقی خود فکر کنید. یک میز خوب شامل واحد مدیریت سیم برای مخفی کردن کابل‌های شما است.


 کیفیت را با قیمت مناسب در نظر بگیرید

به عنوان صاحبان کسب و کار، شما ممکن است تحت مقدار مشخصی از بودجه باشید. اما این هیچ دلیلی برای توافق بر روی تضمین کیفیت نیست. بهترین مبلمان اداری را نسبت به بودجه خود انتخاب کنید. مقدار بودجه مستقیما بر کیفیت تاثیری بسزا دارد. سطح میز باید با دوام باشد که لازم نباشد برای نوشیدن قهوه صبح نگران آن باشید. اطمینان حاصل کنید که صندلی ارگونومیک (Ergonomic Office Chairs) را با پشتیبانی مناسب یا صندلی ایستاده‌ای انتخاب کنید که به راحتی می‌تواند جایگزین بین نشستن و ایستادن در طول روز شود.

 

مبلمانی را انتخاب کنید که با کار شما مطابقت داشته باشد

حالا شما باید خلاقیت به خرج دهید و مبلمانی را انتخاب کنید که سبک شما را نشان دهد. آیا شما به دنبال سبک سنتی یا مدرن هستید؟ مبلمان چوبی دارای احساس سنتی‌تر است، در حالی که قطعات فولادی و شیشه‌ای مدرن‌تر و صنعتی‌تر است. برای یک محیط انتقالی، ترکیبی از این مواد را در نظر بگیرید. دفتر حرفه‌ای نیاز به یک نگاه سازگار دارد، بنابراین زیبایی شناختی رایج برای میزها، کابینت‌های ذخیره‌سازی، صندلی‌ها و دیگر عناصر برجسته را انتخاب کنید.

بیشتر بخوانید :بایگانی در ساختمان اداری 


 ارزش زیبایی در مقابل عملی بودن

شما نمی توانید یک محل کار و یا کسل کننده و یا دکور بیش از حد خسته کننده و با ارزش عملکردی پایین داشته باشید. مهم است که تعادل خوبی بین سبک زیبایی شناختی و قابلیت عملکردی مبلمان اداری مورد نظر انتخاب شود. در بازار اداری، می توانید چند قطعه جدید از مبلمان را با مبلمان مورد نظرتان ترکیب کنید تا اطمینان از تجدید نظر زیبایی شناسی و عملکرد در قیمت های مقرون به صرفه بداشته باشید.

 

عناصر دیگری را که دفتر شما را تکمیل می‌کنند فراموش نکنید. یک میز بزرگ داشتن یک چیز است، اما اگرسطح آن با اسناد و مدارک و دیگر اشیاء پر شده باشد، دیگر این میز مناسب کار نیست.

استفاده از فایل و کابینت برای نگه داشتن همه چیز به صورت منظم و سازمان یافته بسیار مهم است. کابینت فایل‌های موبایل انعطاف پذیری و همچنین فضای کاری اضافی را فراهم می‌کند.

ممکن است لازم باشد کابین فایل‌ها برای حفظ امنیت فایل‌های شما قفل داشته باشد. اگر فضای شما فشرده است، در نظر بگیرید که فضای عمودی را به دفتر خود اضافه کنید.


برای ایجاد یک دفتر موثر، همه چیز باید جای خود را داشته باشد

سیستم‌های کامپوننتی انعطاف پذیری بیشتری را در این زمینه ارائه می‌دهند، به شما این امکان را می‌دهد که سطوح کار، ذخیره‌سازی فایل، کابینت‌های عرضه و موارد دیگر را برای سفارشی کردن دفتر خود به نیازهای خود ترکیب کنید.هنگامی که مکان برای همه چیز داشته باشید، با توجه به جزئیات در هنگام راه‌اندازی دفتر خود، می‌توانید اطمینان حاصل کنید که فضای ایجاد شده‌ای را در اختیار دارید که در واقع می‌خواهید کار کنید.

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

همچنین بخوانید...

28 خرداد 1400 مقالات مبلمان اداری

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
درباره‌ی نویسنده
مقالات مبلمان اداری
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...