توصیه هایی برای خرید میز اداری خوب

توصیه هایی برای خرید میز اداری خوب

میزهای اداری - راهنمای خرید

اثاثیه ای که ساعات کاری کم و بیش شدید را روی آن می گذرانید ، بدون شک میز اداری ( میز کار ) است. طراحی باستانی ، مدرن و کلاسیک ؛ هر سه میز کار بدون شک شیئی است که تعامل روزمره و دائمی با آن داریم.

 

 tips-for-buying-a-good-office-desk

 

انتخاب دقیق میز اداری جدید با توجه به تنوع زیاد پیشنهادهای موجود اصلاً آسان نیست. در تجزیه و تحلیل دقیق ما با دیدن بهترین مدل ها برای نسبت کیفیت / قیمت ، شما را در درک چگونگی انتخاب میز اداری مناسب برای نیازهای شما راهنمایی می کنیم.


 tips-for-buying-a-good-office-desk

 

انتخاب صحیح ، مانند همیشه ، انتخابی است که در بودجه شما باشد و حداکثر فضای موجود را براساس مکانی که باید میز را در آن قرار دهید به شما می دهد. همانطور که مدرن ترین میز و بر اساس نیاز شما از آن استفاده خواهید کرد ، پس اگر این را با صندلی اداری مناسب ترکیب کنید ، در این صورت حالت مناسب و بهترین راحتی را نیز خواهید داشت!

 

 tips-for-buying-a-good-office-desk

 

 

میز اداری: نحوه انتخاب آن

هنگامی که می خواهید میز اداری را انتخاب کنید ، اولین کاری که باید انجام دهید این است که رایانه شخصی خود را در بالای سطح کار قرار دهید. در نظر بگیرید که روزانه ساعت ها آرنج و بازوها را روی میز خود قرار خواهید داد ، بنابراین بدون شک تأثیر زیبایی آن مهم است ، اما راحتی از اهمیت اساسی برخوردار است. پارامترهای انتخاب میز بدون شک بر اساس استفاده ، سلیقه و نیاز بستگی خواهد داشت ، اما دستورالعمل هایی برای دنبال کردن وجود دارد که می خواهیم آنها را توصیف کنیم.

 

 tips-for-buying-a-good-office-desk

 

بیشتر بخوانید : انواع میز اداری

 

میز اداری: ابعاد

این یکی از عوامل کلیدی در هنگام انتخاب میز است. با توجه به کاربردی که می خواهید از آن استفاده کنید و فناوری مورد نیاز (لپ تاپ ، رایانه رومیزی ، صفحه نمایش های متعدد) باید اندازه شی مورد نظر خود را به دقت ارزیابی کنید. بدیهی است که این پارامتر  باید بر اساس اندازه محیطی که میز کار در آن قرار می گیرد ، کالیبره شود.

 

 tips-for-buying-a-good-office-desk

 

ما می توانیم از گوشه اتاق استفاده کنیم و بنابراین یک میز مدولار محصولی است که به دنبال آن هستیم. برعکس ، ما یک "قطعه" می خواهیم که فضای ما را به بهترین وجهی ارزیابی کند و در این صورت یک میز کار ایده آل خواهد بود. اگر نیاز به حرکت داریم ، می توانیم به دنبال میزهای چرخ دار باشیم و میز را در فضاهای مختلف موجود در دفتر به راحتی جابجا کنیم. 

 

 tips-for-buying-a-good-office-desk

 

در غیر این صورت اگر ما دفتر کار را با افراد دیگر تقسیم کنیم ، متوجه خواهیم شد که کسانی با نظم وسواس دارند. کسانی که دوست دارند میز کار را با عکس های خانوادگی پر کنند یا کسانی که آن را با اسباب های کم و بیش شاد آراسته اند ، ما مجبور خواهیم بود اندازه آن را نسبت به آنچه توسط همکارانمان استفاده می شود ، مدیریت کنیم.

 

 tips-for-buying-a-good-office-desk

 

میز ، به عنوان یک همراه وفادار کار ، باید کاملاً شخصیت را منعکس کند ، بنابراین در انتخاب ابعاد لازم است که فضای اطراف و ویژگی های شخصیت ما و مشتریان و همکاران را به دقت بررسی کنیم.

 

 tips-for-buying-a-good-office-desk

 

میز اداری: قد

ویژگی دیگری که باید مورد توجه قرار گیرد ارتفاع میز است که باید به خوبی با قد شما مرتبط باشد. بدیهی است که صندلی های قابل تنظیم وجود دارد ، اما یک میز خیلی کم یا خیلی بلند همیشه مشکلاتی را ایجاد می کند.

 

 tips-for-buying-a-good-office-desk

 

اگر می توانید ، اگرچه یافتن آن دشوار است ، یک مدل با قابلیت تنظیم ارتفاع انتخاب کنید. به طور معمول قد صحیح بین 80 سانتی متر و 85 سانتی متر است. پس باید همیشه صندلی را امتحان کنید تا بفهمید آیا ارتفاع مناسب است.

 

 tips-for-buying-a-good-office-desk

 

 

لوازم جانبی

اینها نیز اغلب دست کم گرفته می شوند ، فضای کار و میز کار را راحت تر می کنند. از جمله پرکاربردترین ها ، مطمئنا می توانیم تکیه گاه های مانیتور ، چراغ های رومیزی و هر کشو را نیز ذکر کنیم.

 

tips-for-buying-a-good-office-desk

 

حتما بخوانید : ابزار مفیدی که باید روی میز کارتان داشته باشید

 

میز کار: طراحی و اتمام کار

همانطور که گفتیم ، سبک و مواد میزهای اداری اولین نکته برای تجزیه و تحلیل هنگام انتخاب نیستند ، اما هنوز هم برای موفقیت ترکیب مهم هستند. در این مورد راه های زیادی وجود دارد و شما می توانید یک مدل ارزان قیمت یا گران تر ، با مواد با کیفیت را انتخاب کنید. همه چیز به مبلغی که مایل به سرمایه گذاری هستید بستگی دارد.

 

 tips-for-buying-a-good-office-desk

 

میز کار: مواد و رنگ ها

نیازی به گفتن نیست ، تعداد باورنکردنی موادی که می توان میز کار را با آنها ساخت. مصنوعی ، مواد طبیعی ، الیاف و موارد دیگر. آنچه ما در مبلمان اداری آدینا توصیه می کنیم توجه به دنیای اطرافمان است. بنابراین هنگامی که بودجه به ما اجازه می دهد برخی از لوازم جانبی را مورد توجه قرار دهیم ، خرید یک میز عتیقه یا قدیمی و ترمیم آن صحیح تر است.

 

 tips-for-buying-a-good-office-desk

 

توسعه مجدد محصول به طور غیر مستقیم به جهان کمک می کند! همیشه منشا محصول را یادداشت کنید و از سازنده مجوز بخواهید. اساساً خرید کالا با وجدان اکولوژیکی راهنمای تحقیق در مورد مواد است. در مورد رنگ ها ، ما با اعتماد به سلیقه هر یک از شما ، انتخاب گسترده ای را به خواننده می گذاریم ، اما به طور کلی ما همیشه رنگ های خنثی را توصیه می کنیم ، که چشم را خسته نمی کند. کرم ، سفید ، خاکستری روشن ، قهوه ای گرم و غیره.

 

 tips-for-buying-a-good-office-desk

 

فراموش نکنیم که ما زمان زیادی را با میز خود خواهیم گذراند و بنابراین ، هرچه تأثیر بصری کمتر شود ، محصول خود خسته کننده خواهد شد. در جامعه ای که همه چیز سریع است ، حتی محصولات نیز وارد این گرداب "سریع" می شوند و بنابراین همه چیز ما را اول خسته می کند. با آگاهی از این موضوع می توان گفت بدون شک میز تحریر مشکی یا قرمز زودتر از میز سفید یا قهوه ای روشن خسته می شود.

 

tips-for-buying-a-good-office-desk

 

چگونه یک دفتر حرفه ای انتخاب کنیم؟

میز کار مهمترین مبلمان شرکت ها است ، اما چگونه می دانید کدام یک برای شما مناسب است؟ ابعاد ، مواد ، انواع و اشکال میز کار ... ما همه چیز را به شما می گوییم تا به شما در انتخاب صحیح کمک کند.

 

 tips-for-buying-a-good-office-desk

 

برای مطالعه بیشتر شما : اهمیت انتخاب میز اداری مناسب در دکوراسیون اداری دفتر شما

 

انواع مختلف میز کار

دفتر مناسب

این پایه با شکل مستطیل خود از عملکرد کمتری برخوردار نیست. صرفه جویی در فضا ، به طور کلی یکی از ارزان ترین مدل ها است و اغلب بیشترین استفاده را در فضای باز دارد.

میز جمع و جور (یا میز گوشه ای)

با جمع شدن به سمت چپ یا راست ، میز کار جمع و جور یک سطح کار اضافی در مقایسه با میز راست ارائه می دهد و فضای راحتی را برای کار با کامپیوتر فراهم می کند.

میز 120 درجه

ما مخصوصاً آن را برای ارتقا تعامل و ارتباط دوست داریم! چرا ؟ چگونه؟ یا 'چه؟ کاملاً به لطف شکل آن که امکان ایجاد بلوک های مختلفی از دفاتر (به طور متوسط 3 تا 6) را دارد ، در فضای باز بسیار کاربردی است.

میز مدیریت

او رئیس مبلمان است. در دفاتر رهبران نصب شده است که نمادی از اعتماد به نفس ، اقتدار و اعتبار است.

 

 tips-for-buying-a-good-office-desk

 

مواد اداری و انعکاس نور

چوب خام برای اصالت ، فلز یا شیشه برای یک سمت صنعتی ، لاک الکل شده برای یک اثر فوق العاده مدرن ... ما اغلب با ظاهر میز ، طراحی آن ، پایان آن ، مواد و رنگ آن اغوا می شویم ، اما مراقب باشید و فراموش نکنید که اثر درخشندگی را در نظر بگیرید.

درخشندگی انعکاس نور از سطح است ، که همان چیزی است که باعث ایجاد خیرگی می شود و باعث کاهش تمرکز و ایجاد خستگی چشم می شود.

برای یک اتاق روشن سطوح تیره و مات مانند چوب گیلاس یا فلز را ترجیح دهید.

برای یک فضای تاریک ، رنگ های روشن مانند لاک سفید ، راش یا بلوط را انتخاب کنید. این به پخش شدن نور و حفظ راحتی بصری شما کمک می کند.

 

 tips-for-buying-a-good-office-desk

 

بیشتر بخوانید : نکاتی در مورد انتخاب میز اداری و میز پذیرش

 

استانداردها و اقدامات دفتر

اگر بیشتر دفاتر مطابق با استانداردهای لازم هستند ، در بررسی آثار کلاسیک آن دریغ نکنید. مطمئن باشید  هیچ چیز خیلی پیچیده ای نیست ، فقط از چند اقدام اطمینان حاصل کنید! 

 

tips-for-buying-a-good-office-desk

 

برای ارتفاع میز کار

ارتفاع ثابت بین 70.5 تا 73.5 سانتی متر

قابل تنظیم بین 68 تا 76 سانتی متر

قد نشسته / ایستاده بین 71 تا 120 سانتی متر

این روش کار برای مبارزه با کم تحرکی و کمردرد بیشتر توصیه می شود.

 

tips-for-buying-a-good-office-desk

 

عمق میز کار

80 سانتی متر برای صفحه تخت

حداقل 110 سانتی متر برای صفحه CRT (اما نظر ما این است که ، اگر هنوز هم چنین صفحه قدیمی دارید ، زمان تغییر است!)

 

 tips-for-buying-a-good-office-desk

 

موقعیت کامپیوتر

صفحه باید بین 40 تا 70 سانتی متر از چشم و در همان زاویه راحتی صفحه کلید واقع شود.

 

 tips-for-buying-a-good-office-desk

 

پایه میزها

در آلومینیوم ، در سفید ، در سیاه ، در گیلاس ، در بلوط ، در تضاد یا نه میز کار ... این شما هستید که می توانید آنچه را بیشتر دوست دارید انتخاب کنید ، در اینجا بیشتر زیبایی و کاربرد از استانداردهای رسمی است.

 

 tips-for-buying-a-good-office-desk

 

اتصالات اداری

برای اینکه کابلهای برق را روی میز یا زیر میز یا پای بازدیدکنندگان نگذاریم ، هنگام خرید میز به فکر عبور سیمها هستیم. خواهید دید ، بعضی از مدل ها ناودان های محتاط را در زیر میز کار یا در پاها ادغام می کنند.

 نکته دیگر قطره کابل ها است ؛ اینها انواع مکش های کوچک هستند که به راحتی به میز کار شما متصل می شوند و کابل های برق را نگه می دارند. مثل تلفن هوشمند ، رایانه لوحی یا کامپیوتر. 

 

 tips-for-buying-a-good-office-desk

 

برای استفاده از مشاوره کارشناسان ما در مورد دکوراسیون اداری با شماره 02144620086 تماس حاصل فرمایید

همچنین بخوانید...

14 خرداد 1400 مقالات مبلمان اداری

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
درباره‌ی نویسنده
مقالات مبلمان اداری
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...