خرید مبلمان اداری و 5 اشتباه رایج در مورد آن

خرید مبلمان اداری و 5 اشتباه رایج در مورد آن

5 اشتباه در خرید مبلمان اداری که باید از آنها پرهیز کنید .

سفارش مبل اداری جدید برای دفتر شما می تواند یک دکوراسیون اداری جالب و هم  سرگرم کننده و هم قریب به اتفاق باشد. سفارشات مبلمان اداری اغلب پیچیده تر از خرید مبلمان منزل است که این به دلیل چند عامل می تواند باشد. این که آیا شما تازه شروع کرده اید و یا پیشاپیش خود را برای دفتر جدیدتان آماده می کنید، تصمیم می گیرید که چه قطعاتی برای خرید نیاز دارید، کار ساده ای نیست. در اینجا شش اشتباه رایج که مردم هنگام خرید مرتکب می شوند عبارتند از:


اشتباه اول  -انتخاب بیش از راحت

صندلی های اداری را خوب نگاه کنید، هنگام انتخاب مبلمان برای دفتر خود، راحتی کارکنان، مشتریان خود را در ذهن داشته باشید. زیبایی شناسی مهم است، اما این چیزی نیست که ۱۰۰٪ تصمیم شما بر اساس آن باشد. فکر کنید که افراد چند ساعت پس از نشستن در هنوز احساس راحتی می کنند. قبل از خرید، به فروشگاه بروید و مبلمان را آزمایش کنید. ممکن است به نظر یک قدم اضافی برسد، اما در بلندمدت بسیار مفید خواهد بود.


اشتباه دوم -در نظر نگرفتن کارکنان

هر کس متفاوت است، و آنچه ممکن است برای یک فرد راحت باشد ممکن است برای دیگران ناراحت کننده باشد. یک میز که برای کسی که قدی بلند دارد یا برای کسی که کوتاه تر است و یا بالعکس ناراحت کننده باشد. یک صندلی کوچک ممکن است برای یک کارمند بزرگ اندام مناسب نباشد. علاوه بر این، برخی از کارکنان ممکن است نیاز به ایستگاه های کاری مشترک داشته باشند در حالی که دیگران ممکن است نیاز به پارتیشن اداری جداگانه داشته باشند. هنگامی که یک قطعه جدید از مبلمان را خریداری می کنید، کارکنان خود را در نظر بگیرید. در نهایت، کارمندان شما هر روز از مبلمان استفاده می کنند، بنابراین مهم است که آنچه که خرید می کنید برای آنها به خوبی کار کند.

بیشتر بخوانید:خرید مبلمان اداری ،رعایت قوانین اصولی در انتخاب و تهیه

 اشتباه سوم -انتخاب قیمت بیش از کیفیت

محصولات اداری با قیمت پایین تر ممکن است نسبت به بودجه شما جذاب باشد، اما در نظر نگرفتن کیفیت می تواند عاملی جبران ناپذر شود. به عنوان مثال، در حالی که دو صندلی ممکن است شبیه باشند، اما با قابلیت های متفاوت، هزینه کردن برای آن که قیمت پایین تر دارد، می تواند انتخاب مناسبی نباشد. درست است مقدار هزینه ها با کفیفت مبلمان اداری در یک راستا باشد.


اشتباه چهارم -رنگهای نامناسب

تولید کنندگان مختلف ممکن است یک نوع رنگ برای فضای کاری خود داشته باشند، اما رنگها ممکن است در واقع با کسب و کار مرتبط شما مطابقت نداشته باشند. برای جلوگیری از ناسازگاری، سعی کنید از مبلمان اداری که با کسب و کار شما مطابقت دارد استفاده کنید.. اگر می خواهید از تولید کنندگان مختلف سفارش دهید، قبل از خرید، اقلام موجود در فروشگاه را نگاه کنید. این به شما این امکان را می دهد که رنگ ها را در کنار یکدیگر مشاهده کنید تا ببینید که آیا آنها با یکدیگر تطبیق دارند و مکمل هم هستند یا خیر.

اشتباه پنجم -تست کردن قبل از خرید

گفتن “سعی کنید قبل از خرید” درست در مورد مبلمان اداری صادق است. به فروشگاه بروید، در صندلی های مختلف نشسته و به میزهای مختلف نگاه کنید. ببینید اگر صندلی که دوست دارید که در آن احساس راحتی می کنید را انتخاب کنید. ببینید که صندلی اتاق کنفرانس شما همانی است که مشتریانتان را جذب می کند، پس دست به کار شوید. تست کردن مبلمان اداری زمان زیادی را صرف نمی کند و شما می توانید پول زیادی در خرید اقلام اشتباه در مبلمان اداری صرفه جویی کنید.


<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

همچنین بخوانید...

30 خرداد 1400 مقالات مبلمان اداری

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
درباره‌ی نویسنده
مقالات مبلمان اداری
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...