طراحی داخلی دفتر کار مدرن

طراحی داخلی دفتر کار مدرن

نحوه تهیه یک دفتر کار مدرن: نکات سبک ما

 

 طراحی داخلی دفتر کار مدرن

 

آیا دوست دارید دفتر کار خود را زیباتر و خوشامدگو کنید؟

آیا دوست دارید سبک دفتر خود را نو کنید و آن را مدرن تر کنید؟

مطمئناً می دانید که ورود به یک دفتر کار پذیرا و مبله ، یک کارت ویزیت مهم است. پذیرش مشتری یا تأمین کننده در یک دفتر مدرن مطمئناً برای شرکت ضروری است.

 

 طراحی داخلی دفتر کار مدرن

 

 سبک و شخصیت شرکت از هر جنبه ، حتی در مبلمان نیز منتقل می شود. برای اینکه بتوانید در دریای رقابت برجسته باشید ، ما برخی نکات و پیشنهادات را در مورد چگونگی تهیه یک دفتر مدرن و ضمن حفظ ایمان به مفهوم شرکت شما به شما ارائه خواهیم داد. ما توضیح خواهیم داد که داشتن یک مبلمان اداری مدرن با صندلی ها و میزهای طراحی ، صندلی های راحتی ، دیوارهای رنگی و نورپردازی مناسب ، فضای حرفه ای و حرفه ای بودن را به خوبی نشان می دهد. ما به شما اطلاعات خواهیم داد که چگونه لوازم جانبی مبلمان را انتخاب کنید تا همه چیز کاربردی تر شود و فضاها ، از جمله منطقه استراحت دفتر جدید مدرن ، بهتر سازماندهی شود.

 

 طراحی داخلی دفتر کار مدرن

 

 

 بیشتر بخوانید : ست مبلمان اداری و تاثیر آن در دکوراسیون اداری محیط کار

 

با ایده های عالی یک دفتر مدرن را تجهیز کنید

آیا تصمیم گرفته اید که به وسایل اداری خود روح تازه ای ببخشید؟ آیا به دنبال ایده های طراحی داخلی برای انتقال عملکرد ، حرفه ای و سبک هستید؟

 

طراحی داخلی دفتر کار مدرن

 

اینجا چندتا پیشنهاد برای شما هست.

اول از همه ، مبلمان یک دفتر باید کاربردی باشد. مطمئناً ایجاد فضای کاری راحت برای افزایش بهره وری همکاران و کارمندان بدون از دست دادن هدف ضروری است. مبلمان به عنوان یک محل کار باید متناسب با فعالیت های انجام شده توسط شرکت باشد. این بدان

 معنی است که لوازم جانبی مبلمان باید مطابق با نیازهای کارمندان باشد. به عنوان مثال ، میز باید ابعاد و مواد مناسب برای شغل سازمانی کارمند داشته باشد. آیا دفتر فروش مسئولیت پذیرش مشتری را دارد؟ پس از آن میز باید مهم باشد ، با مواد ظریف ساخته شده و دارای چند صندلی برای پذیرایی از مهمان باشد.

 

 طراحی داخلی دفتر کار مدرن

 

یک دفتر مدرن را با لوازم جانبی مناسب تهیه کنید

ارائه یک دفتر به سبک مدرن.

برای تهیه صحیح فضای داخلی ، باید در مورد چگونگی مناطق عملیاتی و عملی ایده بگیرید. برای این کار می توانید به تیمی متشکل از کارشناسان و مشاوران تکیه کنید که می توانند با مطالعه لوازم جانبی مناسب مبلمان به شما در یافتن سبک مناسب کمک کنند.

 

 طراحی داخلی دفتر کار مدرن

 

یک دفتر مدرن را با یک میز تحریر خوب تجهیز کنید

بیایید از میز شروع کنیم.

بر اساس نیاز تیم خود ، باید نیازهای میزهای اداری را تعریف کنید. قد آنها باید چقدر باشد؟ کدام شکل بیشتر مناسب کار است؟ آیا می توان از یک میز جداگانه جدا از بقیه استفاده کرد یا بهتر است فضای باز ایجاد شود که با چندین میز جدا شده توسط جدا کننده مبله شود؟

 

طراحی داخلی دفتر کار مدرن


هنگامی که نوع میز را انتخاب کردید ، برای خلاقیت در انتخاب مواد چراغ سبز نشان دهید. شیشه و چوب مطمئناً بسیار با ارزش هستند. اگر هدف شما تهیه دفتر مدرن برای انتقال لوکس و پالایش است ، ترکیب این دو ماده برای شما مناسب است.

برای حیرت و به دست آوردن جلوه ای زیبا ، می توانید میز تحریری را که دارای قسمت بالایی معلق است یا بر روی صفحات یا تکیه گاههای تصفیه شده و طراحی می کنید ، انتخاب کنید. هنگامی که میز را انتخاب کردید می توانید به سمت صندلی حرکت کنید.

 

 طراحی داخلی دفتر کار مدرن

 

 دفتر مدرن را با صندلی ایده آل تجهیز کنید

لازم است ساعتهای زیادی را در همان وضعیت بگذرانید ، توصیه می شود که یک صندلی راحت ، با تکیه گاه ارگونومیک اما بالاتر از همه قابل تنظیم انتخاب کنید. برای تسهیل وضعیت بدنی لازم است که ارتفاع صندلی قابل تنظیم و متناسب با میز و قد کارمند باشد. مهم است که فرد نشسته بتواند پاهای خود را روی زمین قرار دهد تا پشت در وضعیت صحیح قرار گیرد.

 

 طراحی داخلی دفتر کار مدرن

 

 حتما بخوانید : دلایل استفاده از صندلی اداری ارگونومیک

 

دفتر مدرن را با لوازم جانبی خوب تجهیز کنید

بیایید سراغ لوازم جانبی برویم.

 هنگامی که میز و صندلی را انتخاب کردید ، لازم است که به ارزیابی لوازم جانبی دفتر بروید. برای مبلمان مدرن توصیه می شود از لوازمی استفاده کنید که به کارمند اجازه می دهد همه چیز را در دست داشته باشد. قفسه ها و کمدها باید نزدیک میز باشند. موارد مشابه برای دارندگان سند ، صحافی ها ، لوازم جانبی پس از آن و سایر لوازم ضروری برای انجام فعالیت های روزمره.

چراغ سبز برای انتخاب رنگی که باید با دیوارها و بقیه لوازم جانبی مبلمان مطابقت داشته باشد.

 

 طراحی داخلی دفتر کار مدرن

 

دفتر مدرن را با نور مناسب تجهیز کنید

نور مناسب رمز ایجاد فضای مناسب در دفتر کار است.

اگر این فرصت را دارید که از نور طبیعی استفاده کنید ، همینطور خواهد بود ، اما در عوض امکانات زیادی وجود دارد. می توانید از لامپ های کف اما از لامپ های رومیزی نیز استفاده کنید. نکته مهم این است که نقاط نور بیشتری در فضا وجود دارد تا از هماهنگی رنگی و بصری برخوردار شود. در نظر گرفتن درجه حرارت چراغ ها و ترجیح دادن چراغ های LED دارای شدت مناسب برای محافظت از دید مهم است.

 

 طراحی داخلی دفتر کار مدرن

 

فضای آرامش یک دفتر مدرن را مبلمان کنید

هماهنگ سازی محیط کار هم برای پذیرش مشتری و هم برای زندگی اداری کارمندان ضروری است. به همین دلیل مهم است که هیچ چیز ، حتی وسایل منطقه تفریحی ، به حال خود رها نشود.

 

طراحی داخلی دفتر کار مدرن

 

منطقه آرامش بخشی است که می توانید ذهن خود را آرام کنید ، کتاب را ورق بزنید ، یک بازی رومیزی انجام دهید. بنابراین این منطقه شایسته توجه است. مبل و صندلی ، دیوارهای رنگی ، میزهای کم ارتفاع ، قفسه های مجله و قفسه های کتاب عناصر ضروری مبلمان هستند. اگر منطقه استراحت نیز ناهار خوری و مجالس پذیرایی باشد ، مهم است که حتی از استقبال بیشتری برخوردار باشد ، داشتن یخچال و حداقل اجاق مایکروویو یا در صورت اجازه فضا یک آشپزخانه کوچک با اجاق گاز ضروری است. قسمت آرامش باید شامل لوازمی باشد که به شما امکان سرعت بخشیدن به نظم و ترتیب فضاها را بدهد.

 

طراحی داخلی دفتر کار مدرن

  

 برای مطالعه بیشتر شما : معجزه طراحی مدرن فضا های اداری

 

پذیرایی یک دفتر مدرن را فراهم کنید

پذیرایی همچنین باید منشأ شخصیت شرکت باشد. اولین اتاق مشتریانی است که تأمین کنندگان هنگام ورود به دفتر می بینند. میز به ویژه اولین نقطه لمس بصری یا مجازی با مشتری است. باید با تلفن ، کامپیوتر ، چاپگر و فکس تهیه شود. فضا باید مرتب و متناسب با صندلی ها ، مبل و یا صندلی های مسئول قسمت انتظار باشد. بسته به فضا ، افراد منتظر فرصت خواندن مجله ای را خواهند داشت که به عنوان مثال روی یک میز پایین قرار گرفته است.

 

طراحی داخلی دفتر کار مدرن

 

نحوه تهیه اتاق جلسات یک دفتر مدرن

اتاق جلسات نیز سهم خود را می خواهد.

این مکان به عنوان یک مکان ملاقات باید مجهز به یک میز بزرگ باشد که دور آن برای دیدار در مورد موضوعات مختلف در دستور کار قرار دارد. برای تشویق به تبادل ایده ، اطلاعات و نظرات ، فضا باید خنثی باشد و تحریک بیش از حد نداشته باشد. معمولاً میز بیضی یا مستطیلی انتخاب می شود. فضای هر فرد نشسته باید حداقل 70 سانتی متر باشد. علاوه بر این ، جدول انتخاب شده باید امکان تماس بصری مداوم را داشته باشد.

 

 طراحی داخلی دفتر کار مدرن

 

صندلی ها باید راحت باشند و باید برای راحتی آنها انتخاب شوند.

سرانجام ، در اتاق جلسات نمی توانید یک پروژکتور را که می توانید ارائه ها و گرافیک ها را مشاهده کنید از دست دهید.

 

 طراحی داخلی دفتر کار مدرن

 

حتما بخوانید : نکاتی که باید در طراحی و چیدمان دفتر کار و فضاهای اداری در نظر بگیرید

 

نحوه تهیه اتاق جلسات یک دفتر مدرن با صفحه های جاذب صدا

اگر فکر می کنید فضاهای یک دفتر مدرن به دلیل صدای مردم ، تماس تلفنی با تلفن ، گپ زدن بین همکاران و ملاقات با مشتریان لزوماً پر سر و صدا هستند ، اشتباه می کنید. به لطف استفاده از صفحات جاذب صدا ، می توان صوتی اتاق را اصلاح کرد و صدای هر اتاق در دفتر را جدا کرد. برای عایق صوتی محیط اتاق جلسات به روشی خنک ، می توان از پنل های خارجی رنگی و طراحی شده استفاده کرد. پنل های جاذب صدا انواع مختلفی دارند. برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید ما خوشحال خواهیم شد که اطلاعات دیگری را در اختیار شما قرار دهیم.

 

 طراحی داخلی دفتر کار مدرن

 

نحوه تهیه یک دفتر مدرن با دیوارهای جداکننده

ارائه دیوارهای پارتیشن برای یک دفتر مدرن قطعاً باید با دیوارهای جداکننده مبله شود.

 انواع مختلفی وجود دارد: دیوارهای متحرک ، دیوارهای مجهز ، دیوارهای جدا کننده در چوب ، شیشه ، آلومینیوم. مزیت استفاده از دیوارهای جداکننده در این واقعیت نهفته است که علاوه بر اطمینان از حداقل حریم خصوصی با تقسیم فضاها ، به شما امکان می دهد به لطف استفاده از مواد مناسب ، محیط را خوشایند و کاربردی کنید. به عنوان مثال نصب یک دیوار جداکننده مجهز به شما امکان می دهد عملی بودن یک کابینت ، پر کردن کابینت و عملکرد تقسیم فضا را به روشی ساده و دلپذیر ترکیب کنید. از طرف دیگر ، دیوارهای شیشه ای برای ایجاد حریم خصوصی و تقسیم فضای بین اتاق جلسات و بقیه دفتر ایده آل هستند. دومی برای تسهیل ورود نور طبیعی و اطمینان از روشنایی کامل ایده آل است.


طراحی داخلی دفتر کار مدرن

 

اگر این مقاله را دوست داشتید و اگر در زمینه تهیه یک دفتر کار مدرن به پیشنهاداتی نیاز دارید ، با ما تماس بگیرید. ما می توانیم راه حل مناسب با نیازهای شرکت شما را مطالعه کنیم و با همکاری یکدیگر سبک منحصر به فرد و غیر قابل تردید شما را ایجاد کنیم.

 

 

 طراحی داخلی دفتر کار مدرن

 

برای استفاده از مشاوره کارشناسان ما در مورد دکوراسیون اداری با شماره 02144620086 تماس حاصل فرمایید

همچنین بخوانید...

14 خرداد 1400 مقالات مبلمان اداری

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
درباره‌ی نویسنده
مقالات مبلمان اداری
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...