طراحی داخلی مطب پزشکی

طراحی داخلی مطب پزشکی

طراحی دکوراسیون مراکز درمانی را می توان از مهم ترین بخش ها در مبحث طراحی داخلی در نظر گرفت. در این مطلب ما در مبلمان اداری آدینا قصد داریم انواع ایده های کاربردی و مدرن را برای طراحی دکوراسیون مطب پزشکی در اختیار شما عزیزان قرار دهیم که با الگوبرداری از این ایده ها می توانید طراحی داخلی مدرن و کاربردی را در مطب پزشکی داشته باشید.

 
interior-design-of-medical-office

 

هدف اصلی در طراحی دکوراسیون مطب پزشکی مانند مطب پزشکان عمومی، روانشناسان دکوراسیون دندانپزشکی این است که بتوان به بهترین شکل ممکن فضای داخلی مطب را بهینه کرد و همچنین علاوه بر موارد ذکر شده میزان عملکردها را بالا برد.

 
interior-design-of-medical-office

 

بیشتر بخوانید : چگونه بهترین طراحی داخلی را برای مطب خود پیاده کنیم

 

ضوابط و استانداردهای طراحی مطب

اصول طراحی دکوراسیون مطب به نحوی تعریف شده است که تمامی نکات ایمنی و بهداشتی مورد توجه قرار گرفته شده باشد. انتخاب ترکیب رنگ درست و نورپردازی مناسب می تواند فضای دلپذیری را ایجاد کند که مراجعه کنندگان از گذراندن زمان خود چه برای انتظار و چه برای درمان خسته نشوند و روحیه خوب خود را حفظ نمایند.

 

 interior-design-of-medical-office

 

هزینه بهترین اجرای دکوراسیون مطب

شاید شما هم فکر می کنید هزینه یک دکوراسیون خلاقانه بسیار زیاد است. به همین دلیل و به صورت مشابه بسیاری افراد دیگر هم مانند شما فکر می کنند و به فکر انجامش نمی افتند. اما این تصور بسیار اشتباه است. هزینه یک دکوراسیون آنقدرها هم بالا نیست. حتی بهترین دکوراسیون هم برای بسیاری از افراد هزینه ای بسیار مناسب دارد. ما بهترین طراحی مطب را با قیمت هایی استثنایی به شما ارایه می دهیم.


 interior-design-of-medical-office

 

رنگ مناسب دکوراسیون مطب

حتما شما هم شنیده اید که هر رنگی در روانشناسی معنی و تعبیری ویژه دارد. آگاهی از این موضوع کمک شایانی به طراحان داخلی کرده است تا فضا داخلی هر مکانی را به محیطی مسرت بخش برای ساکنانش مبدل سازند. مطب پزشکی جای است که بیماران با رنج های فیزیکی و روحی خود به هدف درمان و بهبود بر آن قدم می گذارند.

 
interior-design-of-medical-office

 

برای مطالعه بیشتر شما : طراحی داخلی و کرونا ویروس

 

1. ما از روش معماری برنامه ریزی فضا استفاده می کنیم

برنامه ریزی فضا یک روش طراحی است که هدف آن بهینه سازی پذیرایی ، مراقبت و استراحت در مراکز درمانی شما است. ما جریان انسانی و مادی را در نظر می گیریم تا یک طراحی و پیکربندی ارگونومیک را تعیین کنیم که متناسب با بیماران و همچنین کارمندان شما باشد. هدف این است که ساختار شما دلپذیر ، کاربردی و در عین حال کارآمد باشد.

 
interior-design-of-medical-office

 

2. ما یک طراحی پزشکی منحصر به فرد را طراحی می کنیم

ما بهترین استعدادها را در زمینه معماری پزشکی ، دکوراسیون داخلی و مبلمان حرفه ای در خدمت شما عزیزان قرار می دهیم تا یک عمل پزشکی طراح ، دلپذیر ، گرم و اطمینان بخش ایجاد کنیم. تیم های ما برای کمک به شما در پیش بینی فضای آینده خود و اطمینان از اینکه انتظارات شما را برآورده می کند ، طرح های هدف ، مدل های سه بعدی ، نوت بوک های تزئینی یا حتی تابلوهای خلقی را ایجاد می کنند.


interior-design-of-medical-office

 

3. ما استقرار شما را به حد استاندارد می رسانیم

شما به عنوان یک موسسه دریافتی از مردم ، خود را مدیون رعایت تعداد معینی از استانداردها هستید و پیمایش در آنها همیشه آسان نیست. با استفاده از مبلمان اداری آدینا ، شما این تضمین را دارید که برنامه توسعه به طور تند و تیز به تعهدات مختلف شما از نظر ایمنی و دسترسی برای افراد با تحرک کمتر احترام می گذارد.

 
interior-design-of-medical-office

 

4. ما مسئولیت پروژه شما را بر عهده می گیریم

مبلمان اداری آدینا مدیریت پروژه همه کارهای شما را بر عهده می گیرد ؛ از هزینه پروژه تا برداشتن رزروها. هنگامی که برنامه های توسعه توسط شما تأیید شد ، ما بهترین تأمین کنندگان و پیمانکاران فرعی را انتخاب می کنیم ، برنامه کار را تعریف می کنیم ، جلسات هفتگی سایت را ترتیب می دهیم و مطابقت دستاوردها را با برنامه های اصلی بررسی می کنیم. این روش مدیریت متمرکز تضمین پروژه تحویل به موقع و مطابق با استانداردها است.


 interior-design-of-medical-office

 

طراح داخلی به معنای گسترده این اصطلاح یک علاقه مند واقعی به برنامه ریزی فضا است. او نه تنها به جنبه زیبایی شناختی مکان توجه دارد ، بلکه به جنبه عملکردی آن ، احترام به استانداردها ، هویت آن ، سازگاری آن با افرادی که در آنجا زندگی می کنند یا کار می کنند نیز توجه دارد. برای یک عمل پزشکی ، سهام زیاد است. مکان جو ایجاد می کند ، احساسات را تحریک می کند. بیماران شما به اعتماد به نفس و آرامش احتیاج دارند ، شاید مضطرب هستند ، شاید متعجب باشند. روابط انسانی در زمینه پزشکی مهم است. مطب دکتر زمینه ای است که این گزارش در آن قرار می گیرد. طراح داخلی می تواند در هر مرحله از پروژه طرح پزشکی شما مداخله کند.

 

 interior-design-of-medical-office

 

امروز ، محل کار به مکانی برای زندگی تبدیل می شود ؛ افراد برای انجام مأموریت های حرفه ای ، کارهای روزمره ، سفارش مواد غذایی خود ، ورزش ، لذت بردن از فضای سبز یا پانوراما به آنجا می روند. بنابراین مرز بین زندگی شغلی و خصوصی بسیار نزدیک است. به همان روشی که به دکوراسیون منزل خود توجه می کنیم تا در خانه احساس خوبی داشته باشیم و حتی الامکان از مهمانان خود استقبال کنیم ، دفاتر به فضاهایی تبدیل می شوند که باید برای کارمندان و همچنین ذینفعان خارجی جذاب باشد. بنابراین دکوراسیون فضاهای کاری بخشی جدایی ناپذیر از کیفیت زندگی در محل کار است.

 
interior-design-of-medical-office

 

حتما بخوانید : دکوراسیون داخلی مطب

 

دکوراسیون دفتر: یک مسئله استراتژیک

دکوراسیون اصطلاحی گسترده است که شامل مجموعه ای از عناصر است : مبلمان ، اتصالات ، رنگ ، رنگ ها و غیره. هدف اصلی آن زیبا سازی یک مکان است. وقتی دکوراسیون با محیط کار همراه باشد ، اهداف چندگانه هستند ؛ برجسته شدن ، جذب استعدادهای آینده ، اقناع مشتری و حفظ استعدادهای فعلی. بنابراین ، دکوراسیون محل کار یک اهرم استراتژیک برای کمک به رفاه کارگران است. علاوه بر این ، آنها بیشتر روز خود را در آنجا می گذرانند. از این رو ابزار مراقبت از محیط کار شما به بهترین وجه ممکن است.

 

 interior-design-of-medical-office

 

انعکاس چهره یک شرکت

اولین توصیه ای که مشاغل می توانند اعمال کنند ، ایجاد فضایی متناسب با تصویر آنها است. تزئین محل کار متناسب با تاریخچه ، ارزش ها و هویت بصری شرکت به نشان دادن انسجام شرکت کمک می کند. بنابراین ، برای حفظ قوام مشخص ، انتخاب رنگ ، مواد و مبلمان نباید پیش پا افتاده باشد. وقتی مبلمان مورد استفاده در فضای کار جدید را تحلیل می کنیم ، می بینیم که میزهای قابل تنظیم و صندلی های راحت ترجیح داده می شوند. به گفته لارنس نایتس ، بنیانگذار فضای اختصاص داده شده به رفاه فردی و عملکرد جمعی ، کورک ، "کلید ورود به مکان توجه به طراحی است.


 interior-design-of-medical-office

 

ابزاری برای اغوای برند

کارفرماوقتی دکوراسیون ارزش های شرکت را منعکس می کند ، به یک دارایی اصلی برای مارک کارفرما تبدیل می شود. در واقع ، شرکت ها از آن برای تبلیغ تصویر خود در اهداف مختلف خود استفاده می کنند ؛ کارمندان ، مشتریان و استعدادهای آینده آنها. یک دکوراسیون زیبا قبل از هر چیز فضایی را ایجاد می کند که در آن کارکنان احساس خوبی دارند. بنابراین دکوراسیون بخشی از فرهنگ سازمانی است و نوعی تعلق خاطر را به همراه دارد. بعداً ، هنگامی که یک کارمند از محل کار خود راضی باشد ، می تواند سفیر شرکت خود شود. بنابراین ، محل کار حفظ استعدادهای فرد را امکان پذیر می کند. علاوه بر این ، داشتن محل کار هنگام پذیرش مشتری ضروری است. در واقع ، هدف جذب مشتریانی است که برای قرار ملاقات می آیند و آنها را وادار به همکاری می کنند. سرانجام ، جذب نیرو های آینده بخشی جدایی ناپذیر از یک ترتیب کاری جدید است. در واقع ، داوطلبان هنگام مراجعه به محل کار اهمیت می دهند. سپس آنها در مورد فضای کاری شرکت مورد نظر تحقیق خواهند کرد و هنگام مراجعه به مصاحبه شغلی خود نسبت به محیط اطراف حساس خواهند بود. برای 40٪ از کارکنان ، محل کار هنگام درخواست بسیار مهم بود. بنابراین دکوراسیون نیز یک مسئله اساسی در استخدام است!

 
interior-design-of-medical-office

 

افزایش رفاه و عملکرد

از هر 10 نفر کارمند 9 نفر می گویند که وقتی دفترهایشان کاملاً منصوب شده باشد ، بازده و خلاقیت بیشتری دارند. علاوه بر این ، می توانیم ببینیم که عملکرد با رفاه در کار مرتبط است. در واقع ، طبق مطالعه ای که توسط بلومین انجام شد ، یادآور می شویم که یک کارمند خوشحال 12٪ بیشتر از سایر کارمندان بهره وری دارد. بنابراین دفاتر بر انگیزه و رفاه همه افراد تأثیر می گذارند. به همین ترتیب ، وقتی کارمندان احساس آزادی بیشتری می کنند ، رفاه در محل کار افزایش می یابد. بنابراین ، بیشتر و بیشتر آنها انعطاف پذیری را انتخاب می کنند ، که به آنها امکان می دهد مکان کار خود را در صورت راحتی تغییر دهند.


 interior-design-of-medical-office

 

برای استفاده از مشاوره کارشناسان ما در مورد دکوراسیون اداری با شماره 02144620086 تماس حاصل فرمایید

همچنین بخوانید...

14 خرداد 1400 مقالات مبلمان اداری

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
درباره‌ی نویسنده
مقالات مبلمان اداری
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...