عکس مبلمان اداری کلاسیک جدید،تصاویر میز مدیریت  زیبا

عکس مبلمان اداری کلاسیک جدید،تصاویر میز مدیریت زیبا

تصاویر میز مدیریت سلطنتی و کلاسیک زیبا 

در این بخش کارشناسان آدینا ، با توجه به نیاز مشتریان به آشنا شدن با سبک مبلمان اداری کلاسیک ، با جمع آوری مجموعه ای از بهترین تصاویر مبلمان اداری سعی در راحتتر کردن انتخاب سبک اداری توسط مشتریان نموده اند . با ملاحظه این تصاویر که عمدتا نتیجه ایده پردازی طراحان مبلمان اداری و صنعتگران این صنعت می باشد علاوه بر حس خوشایندی که به مشتری از زیبایی و شکوه این آثار داده میشود ، آنان را با سیر پیشرفت طراحی  نیز آشنا می سازد . در ادامه با ما باشید . 

تصویر شماره یک مبلمان اداری کلاسیک -میز مدیریت کلاسیک


تصویر شماره دو مبلمان اداری کلاسیک -میز مدیریت کلاسیک


 

بیشتر بخوانید :مبلمان اداری مدرن یا کلاسیک ؟مسئله انتخاب

 تصویر شماره سه مبلمان اداری کلاسیک-میز مدیریت کلاسیک چوبی 


تصویر شماره چهار مبلمان اداری کلاسیک-میز مدیریت کلاسیک چوبی 


 تصویر شماره پنج مبلمان اداری کلاسیک-میز مدیریت کلاسیک چوبی


 تصویر شماره شش مبلمان اداری کلاسیک-میز مدیریت کلاسیک چوبی

 حتما بخوانید :مبلمان اداری کلاسیک و ویژگیهای آن


تصویر شماره هفت مبلمان اداری کلاسیک-میز مدیریت کلاسیک چوبی


 تصویر شماره هشت-مبلمان اداری کلاسیک-میز مدیریت کلاسیک چوبی 


تصویر شماره نه مبلمان اداری کلاسیک


تصویر شماره ده مبلمان اداری کلاسیک


تصویر شماره یازده مبلمان اداری کلاسیک

تصویر شماره دوازده مبلمان اداری کلاسیک

تصویر شماره سیزده مبلمان اداری کلاسیک

تصویر شماره چهارده مبلمان اداری 

تصویر شماره پانزده مبلمان اداری کلاسیک

 

تصویر شماره شانزده مبلمان اداری کلاسیک

تصویر شماره هفده مبلمان اداری کلاسیک 


تصویر شماره هجده مبلمان اداری کلاسیک 

تصویر شماره نوزده مبلمان اداری کلاسیک


 تصویر شماره بیست نوزده مبلمان اداری کلاسیک 

تصویر شماره بیست و یک مبلمان اداری کلاسیک 


تصویر شماره بیست و دو مبلمان اداری کلاسیک 


 تصویر شماره بیست و سه مبلمان اداری کلاسیک 

 

میز سلطنتی مدیریت:

اتاق مدیریت بخش مهمی از هر دفتر کاری است و میز مدیریت و کنفرانس از مهم ترین و اصلی ترین میزهای هر شرکتی هستند که باید در انتخاب آن، موارد مهمی را مد نظر گرفت. کسانی که برای اولین بار وارد یک شرکت می شوند، قطعا در ابتدا جذب دکوراسیون و چیدمان مبلمان داری شرکت خواهند شد. از این رو انتخاب یک میز مدیریت مدرن و زیبا، الزام کار یک مدیر است. قیمت میز مدیریت وکنفرانس باید منطقی باشد در واقع انتخاب هایی مناسب است که کیفیت بالا همراه با بهترین قیمت میز مدیریت را در برداشته باشند.

میز مدیریت دست دوم 


در یک میزمدیریت خوب، صرفا بزرگی ملاک نیست بلکه کاربرد آن، تناسب با اتاق و زیبایی، مد نظر است. میز مدیریتی مانند تمامی میزهای اداری با اصول ارگونومیک طراحی می شود و از لحاظ زیبایی، نسبت به میزهای اداری یک درجه بالاتر است. حال در نظر بگیرید اگر بخواهید میز اداری ارزان انتخاب کنید باید به سراغ میز و صندلی اداری دست دوم بروید ولی میز اداری ارزان قیمت نمی تواند از نظر اندازه، زیبایی و کارایی و… انتظارات شما را فراهم کند.

میز مدیریتی خارجی
طراحی اصولی میزهای مدیریتی باعث می شود، مدیر در ساعات طولانی کار، خستگی کمتری را حس کند. ارتفاع مناسب میز و فاصله استاندارد میان چشم تا میز، از ایجاد کمردردها و سردردهایی که معمولا بر اثر غیر استاندارد بودن میز و صندلی رخ می دهد پیشگیری می کند. برای یرآورده شدن این نتظارات نیازی میز مدیریتی خارجی نیست تولید بهترین نوع مبلمان اداری در ایران با رعایت همه استانداردها، راحتی و آرمش را در محیط کار فراهم کرده است و انواع میز مدیریت کلاسیک چوبی، میز مدیریت چوبی ساده، میز مدیریت ام دی اف، میز مدیریتی سلطنتی و… را تولید کرده است.

چرا میز مدیریت استاندارد 


فضا حرف اول را در انتخاب میز مدیریت می زند. اگر اتاق شما زیادی بزرگ باشد، انتخاب میز مدیریتی که از ابعاد کوچک بهره می برد، کار مناسبی نیست و اگر اتاق شما کوچک باشد، انتخاب میز بزرگ که  بیشترین فضا را اشغال کند کار هوشمندانه ای نیست و عبور و مرور در اتاق به سختی انجام می گیرد و زیبایی میز هم به خوبی دیده نمی شود. به طور کلی میز مدیریتی بزرگتر از میز کارمندی است چرا که بر روی میز یک مدیر، کاتالوگ، سیستم کامپیوتر، لوگوی شرکت و تقویم قرار می گیرد و در این بین باید فضایی نیز وجود داشته باشد تا مدیر به راحتی کارهایی مانند نوشتار و چک کردن زونکن ها را انجام دهد. پس در وهله اول، نیاز خود را بسنجید تا انتخاب صحیحی از میز مدیریت داشته باشید.
از دیگر اصول مهم در انتخاب میز مدیریت، انتخاب طرح و رنگ مناسب است که با کار و سلیقه خریدار مرتبط باشد. رنگ میز مدیریت نباید خسته کننده باشد. اصولا میزهای مدیریتی در رنگ های قهوه ای، مشکی و کرم ساخته می شوند البته این بدین معنا نیست که رنگ های دیگری در بازار وجود ندارد اما بهتر است از رنگ های تیره تر استفاده شود چرا که یک مدیر، شخصی است که دیگر افراد باید از آن حساب ببرند و این میز برای کسانی که با خصوصیات اخلاقی وی آشنا نباشند، بیانگر جدیت یک مدیر در اجرای پروژه های کاری اش است.

قیمت میز مدیریت 


میزهای مدیریت اشکال گوناگونی دارند و همانند میزهای کارمندی ساده نیستند به همین دلیل قیمت میز مدیریت وکنفرانس در بازار متفاوت است که قیمت میز کنفرانس اداری با توجه به ابعاد و نوع آن تعیین می شود. میزهای مدیریتی نیم گرد و مدرن، از میزهای مدیریتی شیک و بی نظیر برای هر شرکتی است. البته در این بین باز هم افرادی وجود دارند که خواستار سادگی اند، مدیرانی که میزهای معمول مدیریتی را ترجیح می دهند و با طراحی های مدرن میزهای اداری موافق نیستید.

به طور کلی باید گفت قیمت میز کارمندی، قیمت صندلی مدیریت، میز مدیریتی، میز کنفرانس و… با توجه به نوع کارایی، جنس، رنگ و ابعاد منتخب شما ارائه می شود. .

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 

همچنین بخوانید...

04 تير 1400 مقالات مبلمان اداری

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
درباره‌ی نویسنده
مقالات مبلمان اداری
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...