معرفی شرکت مبلمان اداری آدینا

معرفی شرکت مبلمان اداری آدینا

 شرکت تجهیز دفتر  یکتا  ارائه دهنده انحصاری محصولات مبلمان اداری (Office furniture)آدینا بعنوان فروشنده مبلمان اداری و طراح دکوراسیون اداری باور دارد که می تواند پاسخی زیبا به سلیقه مشتریان خود بدهد ، این شرکت بعنوان طراح مبلمان اداری و تولید کننده مبلمان اداری بدین منظور با گردآوری مجموعه ای از بهترینهای مبلمان اداری ، صندلی اداری وپارتیشن اداری و کانترهای اداری سعی در ارائه کارهای برتر و بی نظیر این صنعت دارد

 شعار اصلی آدینا پاسخی زیبا برای سلیقه شما می باشد .این شرکت با بهره گیری از متخصصین صنعت چوب و طراحی مبلمان اداری  سعی در تلفیق هنر و صنعت بگونه ای دارد که مشتریان خود را مشعوف نماید.آدینا با بروز اوری دانش خود در مورد طراحی و دکوراسیون داخلی و همچنین ایده پردازی در زمینه مبلمان اداری در نظر دارد تا در این صنعت پیشتاز در تغییر و نوآوری باشد .

مبلمان اداری آدینا علاوه بر تولید سری محصولات خود افتخار دارد تا کارهای سفارشی مشتریان را از مرحله ایده تا مرحله نصب و خدمات پس از فروش انجام دهد .گارانتی محصولات آدینا بیانگر کیفیت مثال زدنی آن است.آدینا در زمینه طراحی دکوراسیون اداری و تولید مبلمان اداری  فعالیت داشته و در ایران هیچ نمایندگی ندارد .

بیشتر بخوانید : آیا طراحی داخلی و دکوراسیون داخلی یک رشته هستند ؟

 

معنی اسم آدینا 

آدینا یک کلمه ترکی به معنی کوه میباشد که سعی شده در طراحی لوگوی شرکت این امر مشخص گردد .بعبارتی ما مثل کوه پشت مشتریان خود هستیم رنگ سازمانی ما ، رنگ فیروزه ای و رنگ سرمه ای میباشد ، انتخاب رنگ فیروزه ای بدلیل ایده آل گرا بودن شرکت و انتخاب رنگ سرمه ای بدلیل عملگرا بودن آن است ، یعنی ما ایده آلهای ذهنی مشتریانمان در مورد مبلمان و دکوراسیون اداری را در عمل اجرا میکنیم.

شرکت تجهیز دفتر یکتا ارائه کننده محصولات انحصاری با برند "مبلمان اداری آدینا ، با باز تعریف مجدد نیازهای مشتریان ، و استفاده از ماشین آلات پیشرفته و تکنولوژی روز و همچنین با جذب و بکارگیری نیروی متخصص در این صنعت ، برآنست تا تعریف جدیدی از مبلمان اداری مدرن و لوکس را به مشتریان خود ارائه دهد و بدین منظور خدمات خاص مبلمان اداری و دکوراسیون اداری را در سازمان خود نهادینه کرده است تا ضمن کسب رضایت مشتریان به اعتماد آنها نیز بعنوان ارزشمندترین هدیه از سوی خریداران دست یابد .

ارائه  رنج کامل محصولات اداری ، نظیر انواع میز اداری شیک و مدرن ، انواع صندلی اداری پیشرفته ، انواع پارتیشن اداری مدرن ، انواع کانترهای سفارشی و همینطور انواع کتابخانه های اداری با بهترین کیفیت و مناسبترین قیمت جزو دستاوردهای این گروه صنعتی میباشد .آدینا ادعا ندارد که برترین برند مبلمان اداری میباشد اما ادعا میکند که در خدمت به مشتریان خود از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد و بهمین دلیل با طبقه بندی محصولات خود به مبلمان اداری کلاسیک ، مبلمان اداری پیشرفته ، مبلمان اداری خاص، و مبلمان اداری لوکس سعی کرده با دیدگاهی جدید در این صنعت وارد شود و قدرت انتخاب را برای خریداران حتبی الامکان بالا ببرد . در آدینا بحث زمان بندی پروژه های مبلمان اداری از اولویت ویژه ای برخوردار است ما به زمان مشتری احترام میگذاریم و برایمان مهم است که به تعهدات زمانی خود در فروش مبلمان اداری پایبند باشیم .


برنامه های مبلمان اداری آدینا در مورد طراحی مبلمان اداری ، تولید مبلمان اداری و فروش مبلمان اداری 

مبلمان اداری آدینا بعنوان یکی از پیشگامان صنعت مبلمان اداری ایران اهداف و برنامه های بلند مدت زیر رابصورت زیر تبیین نموده است :

 1. کسب رضایت مشتریان از طریق ارائه مبلمان اداری مدرن و مبلمان اداری جدید
 2. رعایت زمان تعهد شده و کیفیت عالی در تحویل محصولات مبلمان اداری
 3. پیاده سازی استانداردهای طراحی مبلمان اداری و تولید مبلمان اداری
 4. کسب سهم بیشتر از بازار داخلی صنعت مبلمان اداری
 5. ورود به بازارهای بین المللی صنعت مبلمان اداری
 6. پیشتازی در ارائه محصولات مبلمان اداری جدید بخصوص میز مدیریت مدرن ، پارتیشن اداری و کانترهای اداری    

 

 خط مشی مبلمان اداری آدینا در 4 مورد زیر تبیین می گردد:

 1. کسب اعتماد و جلب رضایت مشتریان خواهان انواع مبلمان اداری، چه مبلمان اداری کلاسیک و چه مبلمان اداری جدید و مدرن و انواع صندلی اداری و پارتیشن اداری
 2. ایجاد شعف در مشتریان از طریق ارائه خدمات و طرحهای نوین مبلمان اداری
 3. آموزش مستمر کارکنان واحد طراحی و بروز رسانی دانش آنان مطابق با جدیدترین نرم افزارها و استانداردهای طراحی
 4. ارائه خدمات پس ازفروش و گارانتی محصولات اعم از مبلمان اداری ، صندلی اداری ، پارتیشن اداری

شعار اصلی آدینا که توسط همه افراد سازمان درک شده و تمام برنامه های بلند مدت سازمان بر این اساس پایه گذاری شده است عبارتست از :
آدینا پاسخی زیبا برای سلیقه شما

چرا آدینا با سایر شرکتهای مبلمان اداری تفاوت دارد ؟

 مبلمان اداری آدینا با درک و برداشت صحیح از جامعه مشتریان امروزی به این نتیجه رسیده است که شعار کسب رضایت مشتری بدون در نظر گرفتن سلیقه وی در فراِیند تولید مبلمان اداری  امکانپذیر نخواهد بود بنابراین از ابتدای فرآیند تولید محصول که بخش طراحی مبلمان اداری است سعی در گرفتن ایده ها و تصورات زیبای مشتری از آنچه که از یک مبلمان اداری توقع دارد نموده است و با درک سلیقه مشتری و اعمال این سلیقه در طراحی مبلمان اداری  سعی کرده است تا هر محصولی را بنوعی برای مشتری سفارشی سازی نماید و در این بازار نخواهد سلیقه خود را به مشتری تحمیل نماید.

این ایده گیری از مشتری و تبدیل رویای مشتری به واقعیت نقطه تمایز و قوت آدینا در برابر سایر رقبا محسوب می شود .  در این شرکت شعار آدینا پاسخی شایسته برای سلیقه شما کاملا توسط پرسنل درک شده است و از لحظه تماس مشتری با شرکت و شروع فرایند اندازه گیری تا لحظه تحویل محصول به مشتری بعنوان یک هدف مهم به آن نگاه می شود.مشتری چه خواهان مبلمان اداری  کلاسیک ، و یا خواهان مبلمان اداری مدرن و یا مبلمان اداری جدید در بازار باشد آدینا در کنار اوست .

شرکت تجهیز دفتر یکتا ، با برند مبلمان اداری آدینا ، بعنوان تولید کننده انواع میز اداری ، صندلی اداری، مبل و نیم ست اداری ، کانتر اداری ، و پارتیشن اداری با داشتن یک کارخانه پیشرفته در تهران فعالیت دارد . با استفاده از طراحان عالی و نیروی متخصص انواع طرحهای خاص و جدید را در این صنعت تولید و به فروش میرساندو همواره سعی در ارائه بهترین محصولات را بعنوان یکی از برترین برندها داشته و دارد .

آدینا همواره با ایده پردازی مبلمان اداری شیک و لوکس را به مشتریان خود با خدمات پس از فروش و گارانتی عرضه مینماید. کارکنان ما با استفاده از استانداردهای طراحی و ارگونومی ، بهترین سبکهای مدرن و کلاسیک را در اختیار شما قرار میدهند . با مراجعه به وب سایت ما میتوانید راحت انتخاب کنید .دفتر کار شما با مبل های آدینا چیدمان زیباتری دارند . قیمت مصنوعات ام دی اف ما مناسب و ارزان بوده و بابت خرید ، هزینه اضافی ندهید تمام تلاش ما حفظ سلامتی شما و ارائه خدمات مناسب در صنعت دکوراسیون اداری میباشد ما هم بصورت تولید انبوه و هم بصورت سفارشی کار شما را انجام میدهیم با تنوع رنگ ما خرید برای شما عالی خواهد بود.

 

 

شرکت تجهیز دفتر یکتا ، ارائه دهنده انواع میز اداری ، پارتیشن اداری ،مبلمان و تجهیزات اداری ، با استفاده از ماشین آلات پیشرفته و مدرن توانسته تا در این صنعت یک برند معتبر و یکی از بهترین فروشندگان مبلمان اداری در تهران و ایران باشد . انواع مبلمان اداری مدرن را با طراحی های لوکس و خاص از ما بخواهید .02144620086

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش شرکت مبلمان اداری آدینا  با شماره 44620086در تماس باشید .

منبع :معرفی شرکت مبلمان اداری آدینا

همچنین بخوانید...

26 آذر 1399 مقالات مبلمان اداری

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...