میز پذیرش مدرن و لوکس

میز پذیرش مدرن و لوکس

میز پذیرش مدرن و لوکس طرح 1


میز پذیرش ام دی اف  طرح 2

 

میز پذیرش مطب طرح 3

 

 میز پذیرش خاص طرح 4

 

 میز منشی پذیرش  طرح 5


  کانتر پذیرش لوکس طرح 6


 

میز پیشخوان بانکی طرح 7


 میز پذیرش اداری 

 

ورودی سازمان شما درست جاییکه مشتریان باید در انتظار باشند تابلویی از شخصیت و نماد شرکت شماست و برای همین هم در امر مبلمان اداری مدرن و دکوراسیون اداری خاص ، اینقدر به میز پذیرش و کانتر منشی اهمیت داده میشود هر چقدر این کانترها و میزهای پذیرش لوکس و خاص باشند همانقدر در مشتری تاثیر گذار خواهند بود. میز پیشخوان اداری باید عالی و حرفه ای طراحی شود . میز منشی مدرن باید از المانهای سبک مدرن پیروی کند در مطبها هم میز پذیرش مطب باید منشی را راضی نگهدارد اگر خریدار میز منشی و کانتر پذیرش VIPهستید ما بعنوان فروشنده مبلمان اداری لوکس و مدرن پیشنهاد میکنیم از محصولات و کانترهای اداری ما بازدید کنید .

بیشتر بخوانید:فروشنده مبلمان اداری و ویژگیهای شاخص فروشنده گان ملزومات اداری

چگونه در محیط کار شاد باشیم:

تجربه شادی در محل کار خیلی راحت نیست. اما هر کاری روشی دارد. اگر قوانین شاد بودن را بدانید به راحتی می توانید در کنار کار و کسب درآمد، شاد و سرحال هم باشید.


خجالت نکشید؛ درخواست بازخورد کنید:

بازخورد تاثیرگذار، خواه مثبت باشد یا منفی، بسیار کمک کننده است. بازخورد حاوی اطلاعات ارزشمندی است که در تصمیم‌گیری‌های مهم از آن‌ها استفاده می‌شود. بهترین شرکت‌ها از دو ویژگی استفاده مفید از بازخوردها و همچنین دریافت بازخوردهای موثر برخوردارند و هر لحظه در حال بهبود اوضاع بر مبنای بازخوردها هستند. مشتریان، کاربران، کارکنان، تامین کنندگان، فروشندگان و حتی سهامداران همگی می‌توانند سهم به سزایی در بهبود عملکرد شرکت مورد علاقه‌شان با ارسال بازخورد داشته باشند. کمپانی‌های قدرتمند نه تنها در پذیرش بازخورد خوب هستند، بلکه به عمد درخواست بازخورد می‌کنند و در مقابل کاربران هم به این خواسته پاسخ می‌دهند.


نگران مسایلی نباشید که کنترلی روی آنها ندارید:

با اینکه آگاهی داشتن از مسایل پیرامون همچون وضعیت اقتصادی، وضع بازار یا کارهایی که دیگران انجام می دهند، گاهی مهم است اما باید همیشه روی مسایلی که قابل کنترل هستند، همچون افکار و کارهای خود تمرکز کنید.


 به فکر توسعه و پیشرفت در شغلتان باشید:

این شما هستید که بیشترین منفعت و سود را از پیشرفت در کارتان بدست می‌آورید. پس به فکر رشد و توسعه کار خود باشید. هدف گزاری کرده و با برنامه به جلو حرکت کنید. می‌توانید از رئیستان بخواهید تا در این راه شما را راهنمایی کند.

حتما بخوانید:چیدمان اتاق مدیر عامل و 6عامل مهم در طراحی مبلمان اداری اتاق مدیریت


همچنین بخوانید...

25 خرداد 1400 مقالات مبلمان اداری

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
درباره‌ی نویسنده
مقالات مبلمان اداری
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...