میز کلاسیک زیبا ساخته شده از چوب

میز کلاسیک زیبا ساخته شده از چوب

میز مدیریت چوبی


میز کلاسیک چوبی طرح 1

 


میز چوبی کلاسیک طرح 2میز اداری کلاسیک طرح 3

 


میز کلاسیک و میز مدیریت چوبی جذابیتهای خاص خود را دارند امروزه دیگر طرفداران سبک مبلمان اداری کلاسیک و میز و صندلی کلاسیک کم نیستند . نه فقط رنگ چوب بلکه در کارهای کلاسیک ما شاهد کارهای باشکوه با رنگ سفید هم هستیم . حتی مبل و نیم ستهای اداری سبک کلاسیک هم امروزه بیشتر خواهان دارند . مبلمان اداری مدرن  آدینا با جمع آوری تصاویر و عکسهای زیبا از میز کلاسیک و کتابخانه اداری کلاسیک سعی کرده تا بعنوان فروشنده سبک کلاسیک و مدرن قدمی هر چند کوچک در جلب رضایت مشتریان خود بر دارد پس در ادامه باآدینا همراه باشید .

بیشتر بخوانید :تأثیر رنگ در بازدهی سازمان و محیط کار

 

شادمانی در محیط اداری :

جلسات هم اندیشی برگزار کنید:

جلسات توفان فکری فراموش نشود. یکی از جذاب‌ترین و هیجان انگیزترین رویداد‌ها در محل کار برگزاری جلسات هم‌اندیشی و توفان فکری است که در آن افراد تمام تراوش‌های فکری و هر آنچه به ذهن‌شان می‌رسد را مطرح می‌کنند و از نظرات و ایده‌های دیگران نیز بهره‌مند می‌شوند. برگزاری چنین جلساتی می‌تواند برای همه کارکنان شادی‌آفرین باشد.


میزان دستیابی به اهداف(موفقیت) را مشخص کنید :

انسان موجودی هدف گرا است. موفقیت در دستیابی به اهداف از جمله عناصر سلامت روانی است. خیلی از ما عادت داریم که اهداف جزئی از شغل، جزئی از عملکرد فردی، جزئی از عملکرد گروه، و جزئی از عملکرد سازمان باشد. از دیدگاه شادمانی ضروری است اهدافی تعیین و انتخاب شود که محرک انگیزه های درونی باشد. اهدافی تعیین و انتخاب شود که به  ارضای نیازهای روانی پایه کمک کند. بنابراین میزان همراستایی بین اهداف و شغل می تواند بر مقدار شادمانی ما تاثیر قابل توجه داشته باشد.

حتما بخوانید:میز مدیریت سلطنتی چوبی


برای خودتان یک وسیله‌ی ساده‌ و بامزه بخرید:


پیشنهاد ما این است که برای چای نیمروز سرِکارتان یک لیوان زیبا با طراحی جالب بخرید. این ساده‌ترین پیشنهاد است، انتخاب شما می‌تواند هر چیز جذاب دیگری باشد. مثلا من که شغل اصلی‌ام نویسندگی است، عاشق لوازم‌التحریر هستم و همیشه جامدادی، مداد یا پاک‌کن‌هایی می‌خرم که با دیدن‌شان روحیه می‌گیرم.  استفاده از اوقات استراحت :

در وقت‌های استراحت بازی کنید. اگر می‌خواهید در کارتان شاد باشید گاهی اوقات به کودک درونتان اجازه بازیگوشی دهید و چه بهانه‌ای بهتر از بازی یا ورزش ذهنی کردن در وقت‌های استراحت و زمان صرف ناهار.

 

<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

همچنین بخوانید...

25 خرداد 1400 مقالات مبلمان اداری

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
درباره‌ی نویسنده
مقالات مبلمان اداری
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...