همه چیز درباره خرید میز کنفرانس وجلسه از ابعاد تا انواع

همه چیز درباره خرید میز کنفرانس وجلسه از ابعاد تا انواع

میز کنفرانس مانند اتاق ناهار خوری در خانه شما ، جایی که شرکت برای جلسات دور هم جمع می شود ، فضای مهمی است. بسیاری از ایده های عالی در اتاق های کنفرانس شکل می گیرند. بنابراین ، انتخاب مبلمان اداری  و میز کنفرانس مناسب مهم است. ما با توضیح امکانات و مزایای مختلف میزهای گرد ، مربع ، مستطیل و قایق ، آن را محدود می کنیم. راهنمای خرید ما به شما کمک می کند تا یک محیط ایده آل برای جلسات ذهن ایجاد کنید.

 

همه چیز درباره خرید میز کنفرانس

 

میزهای کنفرانس سطح کار وسیع و طراحی پایه راحت را برای قرار دادن گروههایی با اندازه های مختلف با فضای پا و میز برای همه فراهم می کند.

 

 همه چیز درباره خرید میز کنفرانس

 

بیشتر بخوانید : نکته هایی در مورد طراحی اتاق کنفرانس

 

سبک های میز کنفرانس :

میزهای کنفرانسی به شکل قایق : شکل قایق به یک رومیزی به شکل مستطیل منحنی شکل گفته می شود که انتهای آن صاف بماند اما کناره ها به صورت محدب به سمت بیرون خم شوند. اضلاع منحنی سطح کار را افزایش می دهد ، در مقایسه با میز مستطیل با اندازه قابل مقایسه فضای بیشتری برای میز کنفرانس و ظرفیت نشستن بیشتری فراهم می کند.

 

همه چیز درباره خرید میز کنفرانس

 

میزهای کنفرانس ساعت شنی : میزهای ساعت شنی دارای فرم منحنی ، دارای ضلع های مقعر و انتهای گرد برای یک طرح تقریباً به سبک ساعت شنی هستند.

 

 همه چیز درباره خرید میز کنفرانس

 

میزهای کنفرانس هلال ماه : میز کنفرانس هلالی شکل دارای یک منحنی به سبک قوسی با انتهای صاف و یک قاب پشتیبانی پنج پایه با پانل حیا جزئی است که دو پایه میز را به هم متصل می کند. جداول هلال ماه را می توان به تنهایی یا با جداول هماهنگ برای تنظیمات بزرگ استفاده کرد.

 

 همه چیز درباره خرید میز کنفرانس

 

میزهای کنفرانس تاشو : پایه های میز کنفرانس را تا کنید ، در قسمت زیرین میز صاف تا کنید تا فضای ذخیره سازی شما بیشتر شود و حمل و نقل آن راحت تر باشد. این میزهای کنفرانس تاشو برای استفاده پایدار و ایمن ، در اندازه ها و سبک های متنوع ، به صورت ایمن تنظیم می شوند.

 

 همه چیز درباره خرید میز کنفرانس

 

میزهای کنفرانس نیم دور : میزهای کنفرانس نیمه گرد برای فضاهای کوچک مناسب است ، جایی که می توان لبه صاف را در مقابل دیوار یا میز کار به صورت صف آرایی قرار داد و از لبه گرد برای نشستن و همکاری راحت استفاده کرد.

 

همه چیز درباره خرید میز کنفرانس

 

میزهای کنفرانس مدولار : میزهای کنفرانس مدولار میزهای مستطیلی و نیم گرد را به همراه اشکال دیگر و اندازه های مختلف ارائه می دهند که برای طراحی میز کنفرانس سفارشی متناسب با نیازها و ظرفیت های مختلف صندلی ترکیب می شوند.

  

 همه چیز درباره خرید میز کنفرانس

 

میزهای کنفرانس هشت ضلعی : طراحی میز هشت ضلعی دارای هشت ضلع است که یک میز رومیزی زاویه دار اما مدور را برای نیازهای مختلف فراهم می کند.

 

همه چیز درباره خرید میز کنفرانس

 

میزهای کنفرانس بیضی شکل : میزهای کنفرانس بیضی شکل و راحتی میزهای کنفرانس گرد را ارائه می دهند اما برای ظرفیت بیشتر صندلی ها دارای شکلی کشیده هستند.

 

همه چیز درباره خرید میز کنفرانس

 

میزهای کنفرانس ارائه : میز رومیزی دارای شکل نیمه ساعت شنی است و دارای اضلاعی است که در نزدیکی نقطه میانی خم می شود و انتهای آن کمی به بیرون خمیده و گوشه های آن باقیمانده است.

 

همه چیز درباره خرید میز کنفرانس

 

میزهای کنفرانس مستطیل : میزهای کنفرانس مستطیل یک میز رومیزی بلند با طرح های پایه چهار پایه ، به سبک دال یا پایه را ارائه می دهند. رومیزی مستطیلی بسته به مدل ، می تواند دارای گوشه های گوشه ای استاندارد یا گوشه های گرد باشد.

 

 همه چیز درباره خرید میز کنفرانس

 

میزهای کنفرانس گرد : میزهای گرد کنفرانس یک محیط همکاری راحت را در اندازه های مختلف ارائه می دهد تا گروه ها و نیازهای مختلف را در خود جای دهد. شکل رومیزی گرد برای داشتن ظاهری نرمتر و کاهش خطر برجستگی در محیط های شلوغ فاقد گوشه است.

 

همه چیز درباره خرید میز کنفرانس

 

میزهای سمینار : بیشتر میزهای سمینار دارای یک صفحه رومیزی باریک هستند که برای ساده سازی تنظیمات در ردیف ها و گروه ها به مدت طولانی طراحی شده اند. این میزها دارای طرح های متنوعی از قاب ، با و بدون پانل متواضع هستند و بسته به سبک آنها روی سرسره های کف یا کاستورها تنظیم می شوند.

 

همه چیز درباره خرید میز کنفرانس

 

حتما بخوانید : طراحی و ساخت میزهای کنفرانس با طرح خاص و سفارشی

 

سبک های جدول میز کنفرانس :

جزئیات طاق : جزئیات طاق از شکل قوس رنگین کمان منحنی کلاسیک برای بهبود قاب ، پاها یا پیش بند میز برای سبک بیشتر استفاده می کند.

 

 همه چیز درباره خرید میز کنفرانس

 

پایه پایینی کروم : میزهای کنفرانس با پایه هایی با ارتفاع قابل تنظیم در قسمت پایینی پایه های پایه دارای کروم هستند.

 

همه چیز درباره خرید میز کنفرانس

 

 

پایه منحنی : پایه منحنی دارای دو تکیه گاه به سبک دال در زیر میزهای کنفرانس است که در اندازه ها و سبک های مختلفی ارائه می شوند. دو تکیه گاه دال دارای انتهای گرد و شکل C هستند که به سمت مرکز میز باز می شوند.

 

 همه چیز درباره خرید میز کنفرانس

 

H_base : پایه میزهای کنفرانس انتخابی به سبک H دارای چهار پایه به سبک کلاسیک با دو میله اتصال شیک است که در هر دو انتها یک H را تشکیل می دهد.

 

 همه چیز درباره خرید میز کنفرانس

 

پایه پایه : پایه پایه می تواند یک پایه پشتیبانی یا تیر پشتیبانی مانند تیر باشد که جدول را متعادل کرده و وزن را پراکنده می کند در حالی که جدول کلی را تثبیت می کند.

 

همه چیز درباره خرید میز کنفرانس

 

X-Base : یک پایه X معمولاً با کاهش تمایل طبیعی میز پایه به نوک یا لرزش ، پشتیبانی تثبیت کننده را به میزهای پایه اضافه می کند. میزهای پایه X کامل ممکن است دارای پایه ای به شکل X باشند که از زیر رومیزی تا کف امتداد دارد.

 

 همه چیز درباره خرید میز کنفرانس

 

برای مطالعه بیشتر شما : انواع میز کنفرانس کلاسیک مبلمان اداری یکتا

 

 مواد استفاده شده در رومیزی میز کنفرانس :

 • پلی اتیلن با چگالی بالا با قالب گیری ضربه ای : رومیزی های پلی اتیلن با چگالی بالا با قالب گیری ساخته شده با پلاستیک ذوب شده از پلی اتیلن و یک قالب رومیزی سفارشی ساخته می شوند. پلاستیک مذاب با استفاده از هوا در قالب کار می شود. نتیجه یک صفحه رومی پلی اتیلن محکم ، محکم و جذاب با سطح تمیز کردن آسان است.

 

 •  ورقه ورقه با فشار بالا : در بسیاری از میزهای کنفرانس از ورقه ورقه با فشار بالا استفاده می شود که حداقل با 1000 پوند بر اینچ مربع اجرا می شود. پوشش ورقه ورقه فشار بالا در برابر خراش مقاوم است و به راحتی تمیز می شود.

 

 •  میز رومیزی چند تکه : میزهای کنفرانس بزرگتر ممکن است دارای رومیزی های دو یا سه تکه باشند که برای یک سطح کار صاف جمع می شوند.

 

 •  روکش بالای پلی اورتان : پلی اورتان یک پوشش سنتی برای صنایع چوبی است و ضخامت محافظ و لایه با دوام را به سطح چوب و روکش چوب اضافه می کند. این آسیب از چوب ناشی از نوشتن و استفاده استاندارد را کاهش می دهد و همچنین از جلوه برای ظاهر ماندگار محافظت می کند.

 

 •  مقاوم در برابر خراش : بیشتر روکش های رومیزی ملامین با فشار بالا و ورقه ورقه با فشار بالا به دلیل استحکام و دوام مقاوم در برابر آسیب ، در برابر خراشیدن ، لکه ها و یا صدمات ناشی از حرارت در برابر آسیب قرار گرفته اند.

 

 •  ملامین : ملامین تحت حرارت و فشار اعمال می شود ، از لایه های کمتری نسبت به لایه ورقه ای فشار بالا استفاده می شود اما همچنین یک سطح کار مقاوم در برابر خراش نیز ارائه می شود.

 

 •  روکش های چوبی : روکش های چوبی ورقه ها یا ورقه های بسیار نازک از چوب جامد واقعی هستند که در رنگ های چوبی غنی رنگ آمیزی شده و با یک پوشش محافظ تمام می شوند. روکش ها با اتصال هسته و روکش ها به سطوح میز اعمال می شوند.

 

 •  PVC Edge : لبه های پی وی سی در کناره های رومیزی چسبانده می شود و درزهایی را که لمینت ، ملامین یا روکش ها به هسته رومیزی متصل می شوند پنهان می کند. درزهای پنهان از جدا شدن یا لایه برداری محافظت می شوند.

 

 • لبه چوب جامد : میزهایی که دارای لبه چوب جامد هستند ممکن است دارای تخته خرده چوب یا ساختار هسته مرکب دیگری باشند اما چوب سخت در لبه آن اضافه شده و رنگ آمیزی می شود تا سطح میز را تکمیل کند.

 

 •  لبه وینیل : لبه وینیل به عنوان لبه سپر اطراف رومیزی ها ، به مقاومت در برابر ضربه کمک می کند.

 

همه چیز درباره خرید میز کنفرانس

 

برای مطالعه بیشتر : میز کنفرانس ام دی اف (MDF) و طراحی انواع آن

 

امکانات میز کنفرانس :

 • جداول کنفرانس با ارتفاع ثابت و قابل تنظیم : میزهای کنفرانس با ارتفاع ثابت دارای ارتفاع استانداردی هستند که صندلی هایی با ارتفاع استاندارد را در خود جای می دهند. میزهای کنفرانسی با ارتفاع قابل تنظیم دارای موقعیت های ارتفاع از پیش تنظیم شده با افزایش 1 اینچ در امتداد پاها یا پایه های پایه برای تنظیم آسان با موقعیت پایدار سطح کار هستند.

 

 •  ماژول های قدرت و داده : ماژول های قدرت یا ماژول های قدرت اختیاری سطح کار میز کنفرانس معاصر را برای پشتیبانی از فناوری مدرن افزایش می دهند. این ماژول های برق حداقل دو سوکت برق با سیم امتداد را برای دسترسی مستقیم به میز تحریر طراحی می کنند تا به پریزهای مجاور دسترسی داشته باشند.

 

 •  برگ برگ : میزهای کنفرانسی که امکان گسترش میز رومیزی را دارند ، دارای میزهایی هستند که برای جدا شدن از یکدیگر ساخته شده اند ، دارای ساختار پشتیبانی می باشد که درج های برگ برگ مطابق را برای بلندتر کردن میز پذیرفته است.

 

 • ظرفیت وزن : جداول دارای ظرفیت وزنی به مصرف کنندگان اطلاع می دهند که ساختار میز آزمایش شده و تأیید شده است که توانایی پشتیبانی حداکثر وزن مشخص را دارد.

 

 • مدیریت سیم : مدیریت سیم اجازه می دهد تا کابلهای کامپیوتر و فناوری ، سیمها و سیمهای برق برای یک فضای حرفه ای و منظم سازماندهی شوند.

 

همه چیز درباره خرید میز کنفرانس

 

 برای استفاده از مشاوره کارشناسان ما در مورد دکوراسیون اداری با شماره 02144620086 تماس حاصل فرمایید

همچنین بخوانید...

14 خرداد 1400 مقالات مبلمان اداری

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
درباره‌ی نویسنده
مقالات مبلمان اداری
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...