چگونه بهترین مبلمان اداری را انتخاب کنیم؟

چگونه بهترین مبلمان اداری را انتخاب کنیم؟

چگونه بهترین مبلمان اداری را انتخاب کنیم؟

ممکن است تمایلی به این اعتراف نداشته باشیم، ولی در واقع ما وقت زیادی را در اداره صرف می کنیم. بسیاری از ما از یک محیط اداری رنج می برند که به خوبی طراحی نشده است. با این حال، یک فضای کاری موثر و مبل اداری هوشمندانه ، همه ی تفاوت ها در بهره وری و کارایی کلی ما را ایجاد می کند. 

خواه شما یک فضای حرفه ای شرکت بزرگ یا یک دفتر خانگی کوچک را طراحی می کنید، ملاحظات خاصی وجود دارد که باید در ذهن داشته باشید.

فرمت و تم کلی دفتر

فهرستی از نیازهای اصلی خود را تهیه کنید

قبل از شروع به تفکر درباره اینکه چه مبلمان مورد نیاز شما می باشد، فهرست دقیق از نیازهای اصلی خود را بنویسید. این لیست شامل اقلامی است که باید برای دفتر خود داشته باشید مانند رایانه، فکس، چاپگر، تلفن، ذخیره سازی فایل و غیره.

بیشتر بخوانید :میز مدیریت پایه استیل


هنگام ساخت لیست خود، در مورد راه هایی که می خواهید از دفتر استفاده کنید، فکر کنید. اگر یک هنرمند گرافیک هستید، ممکن است برای یک کامپیوتر و یک میز بزرگتر یا فضای کاری برای آثار هنری خود نیاز به فضا داشته باشید. اگر شما یک مشاور هستید، ممکن است فضای اضافی برای قفل کابینت فایل برای حفاظت از اسناد حساس و محل دیدار با مشتریان نیاز داشته باشید.


مکان خود را انتخاب کنید

اگر در محیط شرکت هستید، موقعیت شغلی شما از پیش تعیین شده است، اما هنوز باید در مورد چگونگی استفاده بهتر از این فضا فکر کنید. در بیشتر موارد، میز باید با توجه به ورودی دفتر و استفاده از نور طبیعی در دسترس قرار گیرد.

وقتی که صحبت از مبلمان اداری می آید، گزینه های زیادی وجود دارد به ویژه مرکزی ترین بخش - میز اداری.

در حالی که ممکن است به نظر برسد فقط یک مکان برای کار شما باشد، مبلمان اداری با کیفیت باید تکنولوژی خود را ادغام کرده و بهره وری را افزایش دهد. اجزای الکترونیکی خود را در ذهن داشته باشید. فراتر از رایانه و چاپگر خود، در مورد تلفن همراه، دوربین فیلمبرداری یا پخش کننده موسیقی خود فکر کنید. یک میز خوب شامل واحد مدیریت سیم برای دور از دید نگه داشتن کابلهای شما میباشد.

سطح میز باید با دوام باشد که لازم نباشد برای نوشیدن قهوه ی صبح نگران آن نباشید.

حتما بخوانید: ارتفاع میز اداری و تاثیر آن در راندمان کار پرسنل

اطمینان حاصل کنید که صندلی ارگونومیک را با پشتیبانی مناسب یا صندلی ایستاده ای انتخاب کنید که به راحتی می تواند جایگزین بین نشستن و ایستاده در طول روز شود

مبلمان را انتخاب کنید که سبک کار شما منطبق باشد.

 

حالا شما باید خلاقیت به خرج دهید و مبلمان را انتخاب کنید که سبک شما را نشان دهد. آیا شما به دنبال سبک سنتی یا مدرن هستید؟ مبلمان چوبی دارای احساس سنتی تر است، در حالی که قطعات فولادی و شیشه ای مدرن تر و صنعتی تر است. برای یک محیط انتقالی، ترکیبی از این مواد را در نظر بگیرید. دفتر حرفه ای نیاز به یک نگاه سازگاردارد، بنابراین زیبایی شناختی رایج برای میزها، کابینت های ذخیره سازی، صندلی ها و دیگر عناصر برجسته را انتخاب کنید.


عناصر دیگری که دفتر شما را تکمیل می کنند را فراموش نکنید. یک میز بزرگ داشتن یک چیز است، اما اگرسطح آن با اسناد و مدارک و دیگر اشیاء پر شده باشد، دیگر این میز مناسب کار نیست.

استفاده از فایل و کابینت برای نگه داشتن همه چیز به صورت منظم و سازمان یافته بسیار مهم می باشد. کابینت فایل های موبایل انعطاف پذیری و همچنین فضای کاری اضافی را فراهم می کند.

 

ممکن است لازم باشد کابین فایل ها برای حفظ امنیت فایلهای شما قفل داشته باشد. اگر فضای شما فشرده است، در نظر بگیرید که فضای عمودی را به دفتر خود اضافه کنید.

برای ایجاد یک دفتر موثر، همه چیز باید جای خود را داشته باشد.

سیستم های کامپوننتی انعطاف پذیری بیشتری را در این زمینه ارائه می دهند، به شما این امکان را می دهد که سطوح کار، ذخیره سازی فایل، کابینت های عرضه و موارد دیگر را برای سفارشی کردن دفتر خود به نیازهای خود ترکیب کنید.

هنگامی که مکان برای همه چیز داشته باشید، با توجه به جزئیات در هنگام راه اندازی دفتر خود، می توانید اطمینان حاصل کنید که فضای ایجاد شده ای را در اختیار دارید که در واقع می خواهید کار کنید.


<<آدینا پاسخی شایسته به سلیقه شما >>

لطفا با کارشناسان بخش فروش ما با شماره 44620086در تماس باشید .

 همچنین بخوانید...

30 خرداد 1400 مقالات مبلمان اداری

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
درباره‌ی نویسنده
مقالات مبلمان اداری
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...