بایگانی نوشته‌ها


مبلمان اداری اتاق مدیریت،وتاثیرمیز مدیریت دراتاق مدیریت

مبلمان اداری اتاق مدیریت،وتاثیرمیز مدیریت دراتاق مدیریت

مبلمان اداری اتاق مدیران چگونه باید باشد .در این مقاله ، مبلمان اداری(Office furniture)آدینا سعی دارد با استفاده از تجارب و سلیقه کاربردی خویش مجموعه ای از مبل اداری را که برای اتاق هر مدیری لازم است معرفی نماید .این مجموعه شامل : میز مدیریت ، میز کنفرانس ، کردانزای مدیریت ، کتابخانه مدیریت ، مبلمان راحتی اتاق مدیریت ، پارتیشن اداری دو جداره میباشد .

توصیه های برای خرید مبلمان اداری

توصیه های برای خرید مبلمان اداری

توصیه های برای خرید مبلمان اداری  
 امروزه با زیاد شدن عرصه رقابت در بین تولید کنندگان مبلمان اداری (Office furniture) و ارائه نمونه کارهای  اداری نظیر انواع میزهای مدیریتی ,میزهای کارشناسی, میزهای کارگروهی وانواع صندلی اداری در کاتالوگهای آنها این مزیت خاص برای مشتریان بوجود آمده است که می توانند محصولات دلخواه خود را از میان طیف وسیعی از محصولات انتخاب کنند ولی متاسفانه در برخی موارد نیزاین تنوع بیش ازحد در محصولات اداری  نوعی سردرگمی نیز برای مشتریان پدید آورده است .در این مقاله سعی شده است تا مطالبی که یک مشتری قبل از انتخاب محصولات اداری باید در نظر بگیرد ارائه گردد . در ادامه با آدینا همراه باشید.

ایده های مناسب برای زیبا تر شدن خانه کوچک

ایده های مناسب برای زیبا تر شدن خانه کوچک

چه کار کنیم که خانه کوچک زیباتر به نظر بیاید .در خانه های کوچک نمی توان خیلی وسایل چید چون شلوغ و به جای زیبایی ، موجب زشتی می شوند. اما برخی از وسایلی که چندمنظوره هستند یا یک سری کلکها  که علاوه بر تزئین، قابل استفاده هم هستند  را میشود در این خانه های کوچک  استفاده کرد.مثلا میزغذاخوری چرخ دار در آشپزخانه یا مبل کوسنی در فضای نشیمن. برای آگاهی از ایده های بیشتر، در ادامه با ما همراه باشید.

هفت کلید بهبود طرح دیوار کوب در فضای فیزیکی کار

هفت کلید بهبود طرح دیوار کوب در فضای فیزیکی کار

هفت کلید بهبود طرح دیوار کوب در فضای فیزیکی کاردیوارکوب ها در الگوها، طرح ها و رنگ های مختلفی در بحث مبلمان اداری (Office furniture)ارائه می شوند، استفاده از دیوارپوش بهترین تصمیم برای پوشش دیوارهای  اتاق کار و دفاتر است. دیوار کوب نه تنها به اتاق رنگ بندی تازه ای می دهند بلکه خلاقیت و زیبایی را نیز به دفتر کار شما اضافه می کنند. دیوارپوش می توانند فضا اتاق را دستکاری کنند، جزئیات معماری را اضافه یا کم کنند و یا حتی در اشیا آن طرف دیوار هم تغییر ایجاد کند.

در موقع خرید مبلمان اداری چه چیزهایی را تست کنید

در موقع خرید مبلمان اداری چه چیزهایی را تست کنید

در موقع خرید مبلمان اداری چه چیزهایی را تست کنید  یکی از بخش های اصلی مبلمان اداری (Office furniture) که در تعیین قیمت مبل نقش اساسی دارد قاب اصلی نشیمن است. که معمولا این قاب ها باید از جنس چوب های سخت و استیل و تخته های لمینت یا پلاستیک فشرده ساخته شوند که در استحکام مبل نقش اساسی دارد.قاب های مبل معمولا قابل رویت نیستند.اگر به پد مبل فشار بیاورید و قاب مبل در این فشار حس شود به این معناست که پس از مدت کوتاهی باید آن را دور بیندازید.و حتمن قبل از خرید یک بار روی مبل نشسته و اطمینان حاصل کنید که پد بالشتک همه جا یکسان است و پستی و بلندی ندارد.

میز وصندلی استاندارد اداری باید چه ویژگیهایی داشته باشد؟

میز وصندلی استاندارد اداری باید چه ویژگیهایی داشته باشد؟

 میز وصندلی استاندارد اداری باید چه ویژگیهایی داشته باشد؟استاندارد مبلمان اداری (Office furniture) و ویژگیهای میز وصندلی و مبلمان اداری استاندارد:مبلمان اداری استاندارد چیست؟آیا همینطورکه بسیاری ازمحصولات دارای نشان استانداردمیباشند،مبلمان اداری نیز دارای نشان استاندارد میتواند باشد.چه ویژگیهایی را در زمان طراحی مبلمان اداری باید در نظر بگیریم تا بتوانیم مبلمان اداری استاندارد تولید کنیم ؟امروزه دیگر همگان به نقش استاندارد بودن محصولات مبلمان اداری واقف هستند و شاید یکی از سئوالاتی که از فروشندگان این صنف میشود اینست ،آیا مبل اداری استاندارد دارید.البته میز اداری و صندلی اداری استاندارد نیز در همین مقوله میگنجد .

سیر تحول طراحی دکوراسیون اداری ، از آغاز تا امروز ؟

سیر تحول طراحی دکوراسیون اداری ، از آغاز تا امروز ؟

سیر تحول طراحی دکوراسیون اداری ، از آغاز تا امروز ؟
طراحی داخلی محیط های اداری و مبلمان اداری(Office furniture)در دهه های گذشته ، با تغییرات و تحولات فراوانی همراه بوده و همزمان با پیشرفتهای تکنولوژی ، فرهنگ و ارتباطات اداری هم به دنبال هماهنگ کردن خود با این پیشرفت ها بوده است . بروز و ظهور تکنولوژی دیجیتال و محبوبیت هر چه بیشتر آن به تحولات سازنده اخیر محیط های کار بسیار کمک کرده است .
 اما اگر بخواهیم دقیق تر بیان کنیم ، طراحی دفاتر کار اداری از اوایل دهه ی 1900 میلادی در حال تجربه ی یک تکامل پایدار بوده است . این تحول چیزی فراتر از جایگزینی ماشین های تحریر و فکس با کامپیوتر ها و ایمیل است . در اینجا ما نگاهی اجمالی می اندازیم به دهه هایی که تغییرات کلیدی فراوانی در طراحی اداری و به ویژه طراحی دفاتر کار ، ایجاد شده است

دکوراسیون اداری و ،بررسی تاثیر روانی رنگ و رنگ کاري برمبلمان اداری

دکوراسیون اداری و ،بررسی تاثیر روانی رنگ و رنگ کاري برمبلمان اداری

 بررسی تاثیر روانی رنگ و رنگ کاري بر دکوراسیون داخلی و مبلمان اداری
در این تحقیق به بررسی تاثیر روانی رنگ و رنگ کاري بر دکوراسیون داخلی پرداخته شده است. رنگ تاثیر فیزیکی و روحی خاصی را بر روي افراد میگذارد و افراد واکنش هاي متفاوتی نسبت به رنگ هاي مختلف از خود نشان می دهند، عکس العمل افراد به فاکتورهاي متعددي نظیر فرهنگ، جنسیت، سن، موقعیت احساسی و ذهنی، به تجربه هاي خاص فردي بستگی دارد. البته نوع و شدت این واکنش ها نیز منحصر بفرد است .

پارتیشن اداری و دلایل استفاده ازپارتیشن در محیط اداری

پارتیشن اداری و دلایل استفاده ازپارتیشن در محیط اداری

در این مقاله سعی داریم تا شما را با مزایا و دلایل استفاده از پارتیشن اداری آشنا نمائیم . بنحویکه بتوانید آنرا با قیمت مناسب در بازار تهیه نمایید . همانطور که میدانید پارتیشن اداری قبلا فقط بصورت تکجداره بود که با آلومینیوم ساخته میشد ولی کم کم دنیای مصنوعات ام دی اف نیز در ساخت و نصب پارتیشن اداری وارد شد و الان بیشتر با عباراتی مانند پارتیشن دوجداره با ام دی اف و یا چوب برخورد میکنیم .

معرفی شرکت مبلمان اداری آدینا

معرفی شرکت مبلمان اداری آدینا

معرفی شرکت مبلمان اداری آدینا شرکت تجهیز دفتر  یکتا  ارائه دهنده انحصاری محصولات مبلمان اداری  (Office furniture)آدینا بعنوان فروشنده مبلمان اداری و طراح دکوراسیون اداری باور دارد که می تواند پاسخی زیبا به سلیقه مشتریان خود بدهد ، این شرکت بعنوان طراح مبلمان اداری و تولید کننده مبلمان اداری بدین منظور با گردآوری مجموعه ای از بهترینهای مبلمان اداری ، صندلی اداری وپارتیشن اداری و کانترهای اداری سعی در ارائه کارهای برتر و بی نظیر این صنعت دارد

درباره‌ی نویسنده
مقالات مبلمان اداری
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...