مبلمان اداری مدرن

مبلمان اداری مدرن

 با یکبار خرید از مبلمان اداری آدینا ،همراه همیشگی ما خواهید بود .


مبلمان و لوازم اداری مدرن یکی از ضروری ترین نیازهای هر کسب و کار مدرن و فضای اداری ان میباشد . مبل مدرن اداری میتواند فضای اداری شما را تلطیف کرده و علاوه بر جذاب کردن محیط کاری شما باعث یک دکوراسیون اداری مدرن نیز گردد . با صندلی اداری مدرن دیگر پرسنل کمتر خسته میشوند .در طراحی مبلمان و مبل اداری مدرن بروز بودن طرحها خیلی مهم است .

میز کنفرانس مدرن اداری


شرکت تجهیز دفتر یکتا که افتخار خود را ساخت انواع میز کنفرانس مدرن و سفارشی از دو نفره تا 140 نفره میداند و در طول این سالها توانسته است با ارائه انواع مدلهای میز کنفرانس سفارشی در شرکتهای مختلف نظیر وزارت نیرو-شرکت مس سرچشمه -دانشگاه ازاد اسلامی و غیره رضایت مشتریان خود را فراهم کند تصمیم گرفته است تا به مشتریان خود نکاتی را در زمان انتخاب و خرید میز کنفرانس یاداوری نماید پس در ادامه با ادینا همراه باشید.


مبل اداری مدرن برای کسب و کار شما


برای هر کسب و کاری چه بزرگ و چه کوچک اتاق جلسات میتواند وجود داشته باشد یا نداشته باشد این بستگی به فضای شما دارد بعضی از سازمانها و کسب و کارها اساسا جلسه محور است و نیاز دارند که روزانه افراد با یکدیگر تبادل اطلاعات داشته باشند .
بنابراین وجود یک اتاق کنفرانس یا اتاق جلسات در اینگونه شرکتها ضروری میباشد .میز اداری مدرن 


این شرکتها علاوه بر داشتن اتاق جلسات باید میز کنفرانس مناسب هم داشته باشند . میز کنفرانس مناسب به این معنی میباشد که نحوه تعامل و تبادل اطلاعات را نیز مشخص مینماید همچنین نحوه پذیرایی از کسانیکه در جلسه شرکت دارند . میز کنفرانس میتواند گرد باشد .یعنی هیچکس در میز کنفرانس بالا و پایین را تشخیص ندهد.


میز مدیریت مدرن

 
این جلسات بحث سلسله مراتب سازمانی دیگر معنی ندارد و افراد میتوانند ازادانه و بدون نگرانی از ریاست و مدیریت جلسه نظرات اصلاحی و همچنین انتقادات خود را مطرح کنند .میزهای کنفرانس اداری دیگری نیز وجود دارند که در انها یقینا یک نفر باید بعنوان رئیس جلسه مشخص شود این میزهای کنفرانس میتواند یو شکل باشد و میز ریاست جلسه در انتهای یکی از دو سر میز کنفرانس قرار بگیرد .


در اینجا نقش مدیر جلسه بسیار حیاتی است و معمولا میزی که برای ایشان در نظر گرفته میشود دارای فضایی دو برابر فضای دیگران میباشد که هم شان و مقام و جایگاه ایشان را در جلسه مشخص میکند و هم کمک میکند دبیر جلسه نیز بعنوان کسی که متن جلسه را یادداشت میکند در کنار ایشان قرار بگیرد .


امروزه بحث تکنولوزی نیز بسیار دخیل و بروز در میز کنفرانس شده است بسیاری از شرکتها از اتاق جلسات بعنوان اتاقی برای معرفی محصولات یا پروزه ها یا دستاوردهای خود استفاده میکنند بنابراین نیاز دارند که وسایل کمکی و صوتی تصویری را در میز کنفرانس بهمراه خود داشته باشند .اینکه در زیر میز کنفرانس و روی میز ان راههای ارتباطی شبکه و کابلها بدقت دیده شود.


و سیم کشی شبکه و سیم کشی تلفن و سیم کشی صوت و تصویر بدرستی انجام شود بنحوی که وقتی کسی کنار میز مینشیند نه انها را ببیند و نه پایش به انها بخورد بسیار مسئله مهمی میباشد یک شرکت فن اوری با کارکنان با انرزی بالاتر ممکن است یک میز سبکتر را انتخاب کند یا یک شرکت که تمام افراد ان در طول روز باید با همدیگر در تعامل باشند میتوانند از میزهای کارگروهی نوین که قابلیت تبدیل شدن به میز جلسه را نیز دارند استفاده نماید .


دقت کنید علاوه بر بحث میز کنفرانس بحث صندلیهای کنفرانس نیز بسیار مهم و حیاتی میباشد .ممکن است میز کنفرانس شما به راحتی در اتاق قرار گیرد اما اگر به مسئله قرار گیری صندلی های کنفرانس دقت نکرده باشید هر فردی که در حین جلسه بخواهد جلسه را ترک کند میتواند تمام جلسه را به هم بریزد .


تمام افراد برای عبور ایشان باید از جای خود بلند شده و صندلی خود رابزیر میز بفرستند بنابراین حتما فاصله مناسب از دیوارها را در زمانیکه میز کنفرانس را طراحی میکنید در نظر بگیرید این مسئله بسیار حیاتی است که افراد بتوانند راحت پذیرایی شده و عبور و مرور داشته باشند در بحث انتخاب صندلی اداری مدرن حتما به بحث ارگونومیک بودن ان دقت اساسی داشته باشید .

 

 

با این روش ها یک محیط کار شاد و سالم برای کارکنانتان فراهم کنید

 

شما برای تشویق کارمندانتان به سخت تر و سریع تر کار کردن سه راه دارید :

•   آنها را تهدید کنید.
•   به پایشان پول بریزید.
•   کارشان را برایشان لذت بخش کنید.

امروز دیگر تهدید کارمندان به سخت کار کردن جواب نمی دهد. افزایش بی حساب و کتاب حقوق (حتی اگر پول از پارویتان بالا میرود!) هم تاثیری صرفا کوتاه مدت دارد. در نتیجه فقط و فقط گزینه شماره سه. ایجاد محیطی شاداب و سرزنده تاثیری غیر قابل انکار دارد که بارها خودش را ثابت کرده است. قبل از اینکه شرکت هایی مثل گوگل شروع به ترویج شادابی در محیط کار کنند، دو کلمه “کار” و “شادابی” حتی در یک جمله هم کنار هم قرار نمی گرفتند.
امروز در کشورهای مدرن، نسل جدیدی که وارد بازار کار شده نیاز و انتظاری را از محیط کارش دارد که کارفرماها را با چالش جدیدی روبرو کرده.در این قسمت از مجله اینترنتی آدینا ما را همراهی کنید تا با این روش ها یک محیط کار شاد و سالم برای کارکنانتان فراهم کنید.


میزهای اداری مدرن برای زیباتر کردن محیط کار شما 

حتما  شما هم با من در این موضوع که "محل کار خانه دوم ما است" هم عقیده هستید، بدلیل اینکه زمان عمده از روزمان را در آن جا می گذارنیم  و همان گونه که در منزل از  آسایش و آرامش برخورداریم، در محیط کار هم باید تا میزان زیادی این راحتی و آسایش را داشته باشیم، اما این موضوع چگونه درمحیط های  اداری و فضای کاری اجرایی میگردد؟ خوب جواب بسیار روشن است، مبلمان اداری در این بخش همیشه  حرف اول را بیان میکند و راحتی ما در محیط کار مستقیما با راحتی و کارایی مبلمان اداری شما مرتبط میباشد، اما این مبلمان و تجهیزات اداری باید خصوصیت خاصی داشته باشند تا راحتی شما راتضمین کنند،.


توصیه هایی برای داشتن یک محیط کار شاداب و سالم

لای استرینگر، متخصص طراحی محیط کار و نویسنده، در مورد اینکه مدیران کسب و کارها چگونه می توانند محیط کار کارکنان خود را سالم و با نشاط نگه دارند توصیه هایی دارد که در ادامه آنها را از نظر خواهید گذراند. داشتن محیط کار سالم، یک معادله ی برد-برد برای هر دو طرف است؛ هم کارفرما و هم کارمند.
به کارکنان خود حق انتخاب بدهید

مطالعات نشان می دهند کارمندانی که کنترل بیشتری روی کار و محیط کار خود دارند، کمتر به استرس و بیماری دچار می شوند. پژوهش های یاد شده همچنین حکایت از آن دارند که کنترل بیشتر بر این موارد، راندمان کارکنان را نیز افزایش خواهد داد.

 

 

 

در مورد اینکه چطور می توانید در محیط کار، انتخاب های بیشتری در اختیار کارکنان خود قرار دهید با آنها صحبت کنید. محل، زمان و نحوه ی کار کردن آنها می تواند موضوع چنین گفتگویی باشد. به آنها اجازه دهید گاهی اوقات از منزل کار کنند. برنامه ی انعطاف پذیر تری برایشان در نظر بگیرید. می توانید فضای کار آنها را نیز با توجه به تمایلات شخصی شان بازآرایی کنید.


طبیعت گرایی را در محیط کار ترویج کنید

اول از همه اینکه همه ما گرایش قدرتمندی به قرار گرفتن در طبیعت داریم. بودن در طبیعت و قرار داشتن در میان نمادهای آن از این جهت در وجود ما ریشه دارد که بخش اعظم تاریخ بشر در این محیط گذشته است. این تمایل که غالباً از آن تحت عنوان طبیعت گرایی یا طبیعت دوستی نام برده می شود، توسط E.O. Wilson معرفی و شناخته شد. او می گوید انسان با طبیعت و نماد های زنده ی آن رابطه ای غریزی دارد.


پ

با استفاده از گیاهان، آب نما یا چشم انداز های طبیعی، طبیعت را به محیط کار خود بیاورید. سعی کنید با استفاده از تصاویر، آثار هنری یا مواد طبیعی مثل چوب، ویژگی هایی در محیط کار خود پدید بیاورید که یادآور طبیعت باشند. شواهد متعددی وجود دارند که نشان می دهند محیط های طبیعت گرا، می توانند نرخ بهبود از استرس را افزایش دهند و به عملکرد کارکرد های شناختی ما کمک کنند، فشار خون را کاهش دهند، توان و تمرکز ذهنی را بالا ببرند، خلق و خوی ما را تلطیف کنند و استعداد یادگیری را بالا ببرند.برای بهبود عادات غذایی کارکنان از معماری انتخاب بهره بگیرید

تا به حال به نحوه چینش اجناس در سوپرمارکت ها و فروشگاه ها دقت کرده اید؟ دقت کرده اید که چرا آبنبات ها و دیگر خوراکی های جذاب معمولاً کنار پیشخوان صندوق و در ارتفاعی که کودکان بتوانند ببینند قرار داده می شوند؟ هر جنسی که به راحتی قابل مشاهده است و به خوبی در فضای فروشگاه به نمایش گذاشته شده اتفاقی در آنجا قرار نگرفته؛ شرکت های تولید کننده بابت این مکان ها پول اضافی پرداخت کرده اند.

راز این نوع چینش در «معماری انتخاب» نهفته است؛ اصطلاحی که برای اشاره به شیوه های مختلف قرار دادن گزینه های متعدد در اختیار مصرف کننده به کار برده می شود؛ این شیوه ها بر نحوه ی تصمیم گیری مصرف کننده اثر می گذارند. شرکت ها نیز با کاهش میزان مواجهه ی کارکنان با تغذیه ی نامناسب در محل کار، از این استراتژی استفاده می کنند.علاوه بر این می توان با در دسترس قرار دادن تغذیه ی سالم در ظروف شفاف شیشه ای یا حتی بشقاب های رنگی، به شکلی غیر مستقیم به ترویج عادات سالم غذایی در میان کارکنان پرداخت.

منبع : سایت بیر کلیک